Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

بادی اسپلش ها و شیوه استفاده از آنها Featured

By اصلانی فروردين 21, 1399 113 0

بادی اسپلش ها و شیوه استفاده از آنها ، بادی اسپلش ها سبب خوشبو شدن بدن می شوند که عطری ملیح و سبک نیز دارند. در ضمن برخی از بادی اسپلش ها خواص آبرسانی داشته و سبب لطلافت و جوانی پوست بدن می شوند. این محصولات در انواع زنانه و مردانه در رایحه های گوناگونی به فروش می رسند.


بادی اسپلش ها را می توان محصولی تقریبا جدیدی به بازار لوازم آرایش و بهداشتی دانست چرا که هنوز خیلی ها طرز استفاده از آن را نمی دانند و تا بحال از این محصولات استفاده نکرده اند. بادی اسپلش ها را نه می توان عطر در نظر گرفت و نه ادکلن. از نظر غلظت رقیق بوده و از آب، الکل و ترکیبات طبیعی تشکیل شده اند. ماندگاری بادی اسپلش ها در برابر عطرها و ادکلن ها کمتر است اما آنها را هم می توان به صورت مستقیم بر روی پوست افشانه کرد.


شیوه استفاده از بادی اسپلش


هنگامی که تازه از حمام آمده اید و هنوز مقداری رطوبت بر روی پوستتان قرار دارد، بهترین زمان استفاده از بادی اسپلش ها است. با اسپری کردن بر روی پوست سبب شاداب شدن و طراوت پوست خواهد شد. در ضمن می توانید بر روی نواحی از بدن مانند مچ دست ها، زیر گلو و پشت زانوها آن را اسپری کنید. در ابتدا از یک مرطوب کننده مناسب استفاده کنید. این قسمت ها را به خوبی با مرطوب کننده ماساژ دهید تا به خوبی جذب پوست شوند. بعد اسپری را با فاصله از بدن گرفته و افشانه کنید. در نهایت اندکی صبر کنید تا بادی اسپلش کاملا خشک شود و در آخر لباستان را بپوشید. با کمک این روش ماندگاری بادی اسپلش بر روی پوست بیشتر شده و نیازی به استفاده دوباره و یا چندباره از این محصولات نیست.


تفاوت بادی اسپلش و بادی میست


بادی اسپلش ها فاقد روغن های معطر هستند، به همین دلیل ماندگاری کمی دارند. اما عطرها و ادکلن ها با ترکیبات روغنی معطر ماندگاری زیادتری دارند و می توان آنها را بر روی لباس اسپری کرد اما بادی اسپلش ها چون فاقد این ترکیبات هستند و حسایست پوستی ایجاد نمی کنند بر روی پوست اسپری می شوند. بادی اسپلش ها شباهت بیشتری به اسپری های بدن دارند با این تفاوت که در ساختار آنها از گاز استفاده نمی شود و به طور مایع بر روی پوست پخش می شوند و دارای رایحه قوی تری نسبت به اسپری های بدن هستند.


ممنوعیت های بادی اسپلش ها


چنانچه دچار حساسیت های پوستی و یا برخی بیمار یهای آلرژیک هستید توصیه می شود از بادی اسپلش ها استفاده نکنید. در ضمن خانم های باردار و شیرده هم نباید از این محصولات استفاده کنند چرا که سبب حساسیت در نوزاد آنها خواهد شد. کودکان زیر 6 سال نیز به دلیل حساسیت های بیشتر، نباید از بادی اسپلش ها استفاده نکنند. توصیه می شود بیماران آسمی، بیماران پوستی مانند پسوریازیس به دلیل خشکی بیش از حد پوست از این مواد آرایش و بهداشتی مصرف نکنند چرا ک سبب تشدید بیماری های زمینه ای آنها خواهد شد. بادی اسپلش ها را از دسترس کودکان دور نگهدارید زیرا با اسپری کردن آن بر روی چشم و دهان، ممکن است سلامت آنها به خطر بیفتد. در ضمن بادی اسپلش ها دارای ترکیبات اشتعال زا هستند پس آنها را در مجاورت وسایل گرمایشی و حرارت قرار ندهید.

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.