Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

عطر مناسب فصل پاییز و مناسب Featured

عطر مناسب فصل پاییز و مناسب عطر مناسب فصل پاییز و مناسب

عطر مناسب فصل پاییز و مناسب ، عطر مناسب فصل پاییز و مناسب ، رایحه عطر شما برای اطرافیانتان بسیار مهم است.هر کس با خصوصیات و بوی عطر مخصوص خودش شناخته می شود.در فصول مختلف ،و در هوای گرم و سرد باید عطر مخصوص آن آب و هوا را استفاده کرد .

عطر هایی با رایحه های تند و گرم و شیرین و... هر یک مناسب یک فصل هستند.نمونه ای از عطر ها و رایحه های مناسب برای استفاده در فصل پاییز و تابستان را امروز به شما معرفی می کنیم.


عطر مناسب پاییز و زمستان : 


خرید عطر برای فصل های متفاوت نیاز به رعایت نکات خاصی دارد. در فصل های سردی مثل پاییز و زمستان باید از عطرهایی با رایحه گرم استفاده کرد. استفاده از عطر هایی مناسب فصل باعث ماندگاری بیشتر عطر می شود.هر عطر سه رایحه اولیه، میانی و پایه دارد. در ابتدای اسپری کردن عطر رایحه اولیه به مشام می رسد که سریع از بین میرود.رایحه میانی عطر، بویی است که شما بعد از رایحه اولیه حس می کنید.و رایحه پایه نیز رایحه ای است که برای مدت طولانی تری حس می شود.اگر در فصل های پاییز و زمستان از عطر های متناسب با این ماه استفاده کنید رایحه پایه عطر ماندگار تر هم می شود و مدت طولانی تری حس می شود. عطر هایی با رایحه گرم و شیرین بهترین انتخاب برای فصل های سرد هستند. اگرچه عطر های شیرین در فصل تابستان بسیار قوی و گرم هستند اما در زمستان هم بهترین انتخاب عطر های شیرین است.دیور و پرادا دو عطر با رایحه شیرین هستند که در فصل زمستان و پاییز استفاده از انها توصیه می شود .
استفاده از عطر های تند با رایحه ای شبیه بوی دارچین و جوز هندی در زمستان و پاییز بسیار مناسب اند.عطرهای مناسب با بوی تند برای فصل های سرد را می توانید در عطر های کوکو شانل پیدا کنید.
عطر هایی با رایحه چوب در فصل های سرد پاییز و زمستان نیز بسیار مناسب و لذت بخش هستند .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.