Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
پوست و مو

پوست و مو (60)

خشکی پوست صورت به عوامل مختلفی بستگی دارد مثل اب وهوا، فصل، شست و شوی بی رویه ی پوست اما اگر پوست صورت شما خشک است و می خواهید که برای همیشه از این خشکی پوست خلاص شوید همراه ما در این مقاله باشید تا علت خشکی پوست و روش های خانگی رفع خشکی پوست را برایتان شرح دهیم .

عوامل بسیاری در شل شدن پوست تاثیر گذارهستند از جمله : افزایش سن، کاهش وزن سریع، رژیم‌غذایی نامناسب و... علت شل شدن پوست هرچه باشد، بی‌توجهی به آن، عواقب بدتری را دارد. پزشکان برای رفع شل‌ شدگی پوست روش‌های درمانی خاصی را پیشنهاد می‌کنند

علت قرمز شدن پوست صورت، بعضی از افراد بنا به دلایل مختلفی دچار قرمزی بر روی پوست خود می شوند که علت دقیق آن را نمی دانند همراه ما باشید تا علت قرمز شدن پوست صورت را برای شما شرح دهیم.

درمان پف صورت، برخی افراد زمانیکه از خواب پیدار می شوند با نگاه کردن به آینه با صورتی متفاوت مواجه شده و متوجه این قضیه می شوند که صورت آن ها متورم و پف کرده و فرم قبلی خودش را از دست داده است. این قضیه دربین خانم ها بسیار آزار دهنده بوده و موجب می شود که صورت، زیبایی طبیعی خود را از دست بدهد. البته برای همه گاهی این حالت پیش می آید و علت آن عادت غلط خوابیدن و بیدار شدن است، ولی در برخی موارد این قضیه جدی است و باید توسط پزشک بررسی شود تا درمان و رفع شود.

راههای درمان جای جوش، جوش، در سنین مختلفی از زندگی یک فرد ممکن است به وجود بیاد و در بسیاری موارد نمی توان از ایجاد جای جوش و آکنه روی پوست جلوگیری کرد. با ظاهر شدن لک های قرمز روی سطح پوست ، برخی افراد احساس می کنند زیبایی صورتشان از بین رفته است واین امر باعث می شود که اعتماد به نفسشان کاهش یابد.

روش های از بین بردن جوش های سر سیاه، امروزه، داشتن پوست زیبا یکی از ملاک های زیبایی می باشد. جوش سرسیاه و آزاردهنده زمانی به‌وجود می‌آید که منافذ پوستی با سبوم و سلول‌های مرده‌ی پوست مسدود می‌شوند جوش های سر سیاه را پدید می آورند . روش های از بین بردن جوش های سر سیاه زیاد می باشد که ما در این مقاله تعدادی از آنها را برایتان بازگو می کنیم.

رفع جوش های صورت، امروزه داشتن پوستی صاف و شفاف یکی از موضوعات مهم و مطرح در بین دخترهای جوان و بانوان است زیرا همانطور که می دانید پوست تاثیر بسیار زیادی در زیبایی دارد. داشتن جوش های زیاد بر روی صورت از زیبایی شما بطور چشمگیری می کاهد بهتر است که برای داشتن پوستی صاف و زیبا این مقاله را مطالعه کنید زیرا که ما به شما در رفع این جوش های صورت کمک خواهیم کرد.

فواید گیاه آلوئه ورا برای پوست، خواص گیاه آلوئه ورا برای پوست صورت و بدن بسیار مفید و شناخته شده است. اگر پوست صورت شما زود خشک می شود، آلوئه ورا یک گیاه عالی و فوق العاده برای آبرسانی به پوست صورت و بدن شما می باشد. شما می توانید بعد از چند دقیقه تاثیر آن را روی پوست خود ببنید و معجره ی آن را روی پوست احساس کنید. ما در این مقاله قصد داریم برخی از مهم ترین فواید آلوئه ورا برای پوست صورت و بدن را برایتان معرفی کنیم.

روش های از بین بردن موهای زائد چانه، روش های از بین بردن موهای زائد چانه زیاد می باشند که ما در این مقاله کوتاه و مفید روش های طبیعی و خانگی را برایتان جمع آوری کردیم. داشتن موهای زائد چانه به چه علت است؟ باید بگوییم که در اثر تغییرات هورمونی موهای زائد چانه بر روی صورت ظاهر می شوند. زمانی که هورمون های مردانه یا همان هورمون های فوق کلیوی در خانم ها بیشتر از حد معمول ترشح شود موهای زائد چانه به وجود می آید که این جریان عوارض زیادی برای بانوان دارد مثل تنبلی تخمدان، برهم زدن سیکل قاعدگی و ایجاد درد در زمان قاعدگی در ناحیه تخمدانها می شود.

صاف کردن مو، اغلب اشخاصی که موهای فر دارند، همیشه اکثر راه ها را برای صاف شدن موهایشان امتحان می کنند اما در بیشتر مواقع هیچ کدام از این راه ها جواب نمی دهند و به دنبال راه های بهتری هستند. یکی از آرزوهای همه دختران داشتن موهایی صاف و نرم است، اما برخی از افراد موهایی خشکی دارند که به خصوص زمانی که از حمام بیرون می آیند بسیار خشک و حالت وز دارد و باعث آزارشان میشود. ممکن است که راه های بسیار زیادی را برای رسیدن به موهای خوش حالت و نرم رفته باشید ولی بی ثمر و بدون نتیجه بوده باشد.

صفحه1 از5