Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
پوست و مو

پوست و مو (94)

تاثیر کلاژن بر روی پوست  ، کلاژن که یکی از فراوان ترین پروتئین ها در بدن انسان است، از یک واژه ی یونانی به نام "colla" به معنی چسب ، گرفته شده است . کلاژن ، ترکیب اصلی سازنده ی عضلات، غضروف ها، استخوان ها و پوست است و همچنین در اعضای دیگر، مانند قرنیه چشم، دندان ها و رگ های خونی نیز وجود دارد.

بهترین سن برای کاشت مو چه زمانی است؟ ، کاشت مو یکی از روش های برطرف کردن کم مویی و طاسی است که باعث می شود که فرد زیبایی و اعتماد به نفس خود را بار دیگر به دست آورد.

درمان ترک های پوستی با مواد در دسترس و ارزان ، در مقاله رفع ترک های پوستی با روغن های گیاهی ( برای مطالعه این مقاله روی رفع ترک های پوستی با روغن های گیاهی کلیک کنید) روغن هایی را به شما معرفی کردیم که با استفاده از آن ها می توانستید ترک های پوستی را رفع کنید . 

کاربردهای شگفت انگیز وازلین ، وازلین یکی از ضروری ترین و ارزان ترین لوازم آرایشی و بهداشتی محسوب می شود. این ماده کاربردهای زیادی برای مراقبت و زیبایی پوست دارد که لست مد در این مقاله سعی کرده که به چند مورد از آن ها بپردازد .

5 راه اورژانسی برای رفع جوش ها ، آیا تمایل دارید با روش های بسیار آسان و سریع جوش هایتان را از بین ببرید؟ در این مقاله راه هایی برای رفع اورژانسی جوش ها گفته شده است.

درمان ترک های پوستی با مواد دارویی ، اگر وقت کافی برای استفاده از روش های خانگی برای رفع ترک های پوستی را ندارید می توانید با روش های دارویی این ترک ها را بهبود بخشید .

رفع ترک های پوستی با روغن گیاهی ، آیا تا به حال دچار ترک های پوستی شده اید؟ یکی از رایج ترین مشکلات خانم ها بعد از زایمان ترک های ایجاد شده روی پوست شکم می باشد.

6 ماسک طلایی برای شفافیت پوست ، یکی از مهم ترین اصول زیبایی صورت پوست شفاف و صاف است. معمولا همه خانم ها تمایل دارند پوستی بی عیب و نقص داشته باشند.

5 روش برای از بین بردن تیرگی پوست ، آیا از تیرگی قوزک پا و آرنج رنج می برید؟ در ادامه این مقاله علت این تیرگی ها و راهکارهایی برای درمان آن گفته می شود.

شامپو برای رفع سفیدی مو ، اگر به دنبال راهی هستید که بتوانید موهای سفید خود را از بین ببرید تا سنتان پایین تر به نظر برسد باید از شامپو هایی برای رفع سفیدی مو هستند به کار ببرید .

صفحه1 از7