Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

استفاده از وازلین | معجزه وازلین برای صورت

By مریم خطیبی آبان 20, 1397 424 0
استفاده از وازلین استفاده از وازلین

استفاده از وازلین ، از وازلین به عنوان یک مراقبت کننده و زیبایی پوست استفاده می شود . با خواندن این مقاله شگفت زده خواهید شد ، زیرا با معجزات وازلین آشنا می شوید . وازلین ژله به عنوان اصل Wonder jelly  شناخته می شود . وازلین دارای انواع مختلفی می باشد . بعضی از آن ها نسبت به بقیه غیر عادی هستند . این یک محصول چند منظوره است و بسیاری از افراد از وازلین برای زیبایی استفاده می کنند .

در این جا فقط برخی از کاربردهای شگفت انگیز وازلین موجود می باشد که ممکن است شما نشنیده باشید :


استفاده از وازلین – راه های مختلف استفاده از وازلین :

برای مراقبت از پوست و داشتن پوستی زیبا و سالم از وازلین استفاده می شود . حتما قبل از استفاده از وازلین فراموش نکنید ، که باید دستورالعمل های کاربردی را که بر روی برچسب مشخص شده است ، مطالعه کنید .

وازلین می تواند به موارد زیر کمک کند :

 

محافظت و کاهش سوختگی های جزئی :


سوختگی های جزئی نیز دارای سوزش می باشند  و دردناک هستند اما می توانید با استفاده از یک لایه وازلین از پوست خود محافظت کنید و رطوبت آن را متعادل کنید و مانع از سوزش آن ها شوید .


رفع خشکی پوست :


یکی از بهترین راه های درمان خشکی پوست صورت استفاده از وازلین است . وازلین ژله را به مناطق دارای مشکل بزنید ، این امر به رطوبت طبیعی و روغن هایی که پوست شما به آن نیاز دارد کمک می کند و به شما پوستی سالم و با طراوت می بخشد .
حفاظت در مقابل عوامل خارجی که باعث خشکی پوست می شوند :
وازلین ازپوست شما در برابر شرایط آب و هوایی سخت همانند بادهای قوی محافظت می کند . قبل از بیرون آمدن یک لایه وازلین به نقاط حساس پوست خود بزنید . وازلین یک مانع محافظتی از پوست است که رطوبت را متعادل می سازد تا ازخشک شدن پوست شما در مقابل خورشید ، باد و سرما محافظت کند به یاد داشته باشید که هر روز باید از کرم های ضد آفتاب با Spf 30 استفاده کنید تا از پوست شما در برابر اشعه های مضر آفتاب محافظت کند .


جوان سازی پوست با وازلین:

وازلین پوست خشک را جوان سازی می کند تا تازگی و طراوت آن را حفظ نماید . وازلین همانند یک مانع می باشد تا پوست طراوت خود را از دست ندهد . روش تجدید ساختار سلول اجازه می دهد تا سلول های پوستی خشک و آسیب دیده از بین بروند . وازلین صددرصد خالص است و می تواند در مناطق حساس همانند چشم ها نیز استفاده شود تا به کم شدن خطوط ، ( چین و چروک های زیر چشم ) کمک کند و مشکل پوسته پوسته شدن پوست را نیز ، رفع کند .


مرطوب کردن پوست شما :


بسیاری از ما اهمیت استفاده از مرطوب کننده را به صورت روزانه می دانیم . مزایای استفاده روزانه از وازلین این گونه است که رطوبت پوست را حفظ می کند همچنین می توانید برای بهبود پوست خشک ، در تمام طول روز بر روی لب ها و یا بدن وازلین زده و خشکی آن را برطرف کنید .


رفع حساسیت های نوزادان در مقابل پوشک :


نوزادان دارای پوستی ظریف هستند که باید با استفاده از محصولات ملایم از پوست آن ها محافظت شود . وازلین دارای خواص دوگانه از جمله : خالص و ضد حساسیت را دارا می باشد . وازلین همانند یک مانع از پوست نوزاد در برابر پوشاک محافظت می کند .
وازلین برای زیبایی استفاده می شود .


نتیجه گیری :

وازلین برای پوست های خشک بسیار موثر بوده و خشکی پوست را درمان می کند امیدواریم توانسته باشیم مطلب خوبی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.