Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

اصلاح صورت خانم ها با تیغ Featured

اصلاح صورت خانم ها با تیغ اصلاح صورت خانم ها با تیغ

اصلاح صورت خانم ها با تیغ ، خانم ها همیشه به دنبال راهی آسان برای از بین بردن موهای زائد صورتشان هستند . یکی از راه های آسان برای اصلاح صورت استفاده از تیغ یا ژیلت است .

امروز در این مقاله به بررسی مزایا و معایب این روش می پردازیم .

مزایای استفاده از ژیلت یا تیغ برای اصلاح صورت :


بدون درد:


اصلاح صورت برای بسیاری از خانم ها سخت و طاقت فرسا است . بعضی افراد علاوه بر موهای نازک صورت در نواحی خط ریش ، زیر لب و ... موهای کلفتی دارند که علت رویش این موها اختلالات هورمونی است . از بین بردن این موهای کلفت به وسیله بند یا موم بسیار درد آور است و می تواند باعث قرمزی یا ایجاد جوش های زیر پوستی شود . به همین دلایل بسیاری از افراد ترجیح می دهند برای از بین بردن موهای صورتشان از تیغ یا ژیلت استفاده کنند که روشی بدون درد است .

 

لایه برداری:


استفاده از تیغ برای اصلاح صورت، پوست های مرده را از روی پوست جدا می کند . افرادی که مدتی است از این روش استفاده می کنند معتقد اند پوستشان لایه برداری شده و آرایش بهتر روی پوستشان می نشیند .


زیبا تر شدن:


برخی از افراد که طرفدار تیغ و ژیلت برای اصلاح صورت هستند، معتقدند استفاده از این روش موها را کمتر می کند وچین و چروک های صورت را کاهش می دهد. در نتیجه استفاده از این روش باعث جوانی و زیبایی پوست می شود.


معایب استفاده از تیغ برای اطلاح صورت:


درست است که استفاده از تیغ برای اطلاح صورت بسیار آسان است و فوایدی مثل درخشانی و لایه برداری پوست دارد، اما معایبی هم دارد که شما را از استفاده این روش منع می کند.


ایجاد موهای زیر پوستی:


تحریک کردن پوست به وسیله اطلاح با تیغ باعث ایجاد موهای زیر پوستی و عفونت ریشه موها می شود.

 

زخم شدن:


یکی دیگر از معایب تیغ زدن صورت برای از بین بردن موهای زائد ایجاد اصطکاک زیاد روی پوست است ، و در صورت بی دقتی موجب زخم شدن صورت می شود .

با مزایا و معایب اصلاح صورت با تیغ اشنا شدیم ، برای انجام دادن این روش حتما قبل از آن صورت را تمیز بشویید و از یک مرطوب کننده مناسب پوستتان استفاده کنید تا موها نرم و اطلاح صورت آسان تر شود . استفاده از تیغ و ژیلت برای پوست های آکنه دار توصیه نمی شود .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.