Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

برای پر پشت شدن موی جنین چه باید کرد ؟ Featured

برای پر پشت شدن موی جنین چه باید کرد ؟ برای پر پشت شدن موی جنین چه باید کرد ؟

برای پر پشت شدن موی جنین چه باید کرد ؟ ، یکی از مهم ترین مسائل پرپشت بودن موهای نوزاد است. معمولا هنگام تولد نوزادان موهای خیلی کم پشتی دارند . امروز در ادامه این مطلب می خواهیم موادغذایی را به شما معرفی کنیم که مصرف آنها باعث پرپشت شدن موهای جنین شما می شود .


5 روش طلایی برای پرپشت شدن مو جنین : 


1- تخم مرغ:

تخم مرغ مواد معدنی مثل روی و آهن دارد. این مواد غذایی باعث تقویت و پر پشت شدن موی جنین می شود. مادران باردار می توانند هر روز صبح برای صبحانه تخم مرغ آب پز استفاده کنند.


2- صدف:

صدف از مواد غذایی دریایی است که حاوی مواد معدنی مثل پروتئین، اسیدهای چرب، آهن، روی، کلسیم و ویتامین C است. صدف در مقاوم شدن موها بسیار مفید است. توجه داشته باشید قبل از مصرف صدف حتما با پزشک خود مشورت کنید ممکن است مصرف آن برای شما ممنوع باشد.


3- سیب زمینی:

سیب زمینی مقدار زیادی ویتامین A دارد که مصرف آن به جلوگیری از نازک شدن و شکننده شدن موها کمک می کند. مادران باردار می توانند سیب زمینی را به صورت آبپز میل کنند.


4- ماهی سالمون:

استفاده از ماهی سالمون در داشتن جنینی با موهای پرپشت موثر است. البته توجه کنید که ماهی باید کاملا پخته شود در غیر این صورت به جنین آسیب می رساند.
5-تخم کتان و تخم شربتی: اگر می خواهید فرزندی با موهای پرپشت و لطیف داشته باشید از تخم کتان و تخم شربتی استفاده کنید.


6- آووکادو:

آووکادو ویتامین B وE دارد . یکی از مشکلات هنگام نوزادی ریزش موهای آنها است. مصرف آووکادو در دوران بارداری از ریزش موها جلوگیری می کند.


7- ویتامین D:

مصرف مواد غذایی مثل پیاز، سفیده تخم مرغ، کلم ، خیار بوته ای، ترب که حاوی گوگرد، منگنز و ویتامین دی هستند باعث پرپشت شدن موها می شود. ویتامین دی موها را مشکی ، ویتامین آ موها را خرمایی می کند . در صورتی که ویتامین D به جنین نرسد موهای نوزادتان بور می شود .
زیبایی صورت و پرپشت بودن موهای نوزاد بسیار مهم است ، اما سلامت نوزاد شما از همه چیز مهم تر می باشد . امیدواریم با رعایت رژیم غذایی و مصرف مواد غذایی مناسب جنینی زیبا و سالم داشته باشید .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.