Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

برجسته کردن لب با دارچین Featured

برجسته کردن لب با دارچین برجسته کردن لب با دارچین

برجسته کردن لب با دارچین  ، لب ها یکی از جذاب ترین قسمت های صورت هستند . تعدادی از افراد همواره به دنبال راهی برای حجیم کردن لب ها هستند . این کار روش های مختلفی دارد که یکی از این راه ها تزریق ژل است ، اما بعضی ها به دلایل مختلف به دنبال راه های طبیعی هستند .

مواد غذایی و طبیعی متفاوتی وجود دارد که می تواند حجم لب ها را زیاد کند .


حجم دادن به لب با دارچین : 


دارچین یکی از ادویه های پر استفاده در ایران است ، دارچین خاصیت تحریک پذیری دارد و باعث افزایش خون می شوند . افزایش جریان خون نیز باعث بزرگ شدن لب ها می شوند .


دارچین و وازلین:


شما می توانید با مخلوط کردن مقداری دارچین و وازلین و قرار دادن آن روی لب ها ، به مدت 10 دقیقه آن ها را حجیم کنید . هنگام استفاده از دارچین لب ها دچار سوزش می شوند ، و استفاده از وازلین به دلیل کاهش این درد است . استفاده از وازلین و دارچین دو بار در هفته مجاز است .


دارچین، فلفل سیاه و روغن زیتون:


فلفل سیاه نیز مانند دارچین خاصیت تحریک پذیری دارد ، و گردش خون را فعال و لب ها حجیم می کند . استفاده از روغن زیتون به عنوان مرطوب کننده است .
نصف قاشق فلفل ، نصف قاشق دارچین و یک قاشق غذاخوری روغن زیتون با هم مخلوط کرده و به وسیله مسواک روی لب ها ماساژ دهید . وقتی که احساس کردید لب ها حجم گرفته اند آن را با آب گرم بشویید .


دارچین و روغن نارگیل:


مواد تشکیل دهنده ی دارچین می تواند برای چند ساعت لب های شما را حجیم کند، علت این اتفاق واکنش های دهان است . شما حتما باید در کنار دارچین از روغن نارگیل استفاده کنید . روغن نارگیل تحریک پذیری دارچین را کم می کند.
دارچین و روغن زیتون را با هم ترکیب کرده و به مدت 10 دقیقه روی لب ها بگذارید و بعد از این مدت با آب گرم بشویید .
توجه داشته باشید که قبل از انجام این روش ها برای حجم دادن به لب حتما آن ها را روی دست تست کنید ، حساسیت به این مواد ممکن است دردسرساز شود .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.