Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

بهترین سن برای کاشت مو چه زمانی است؟ Featured

بهترین سن برای کاشت مو چه زمانی  است؟ بهترین سن برای کاشت مو چه زمانی است؟

بهترین سن برای کاشت مو چه زمانی است؟ ، کاشت مو یکی از روش های برطرف کردن کم مویی و طاسی است که باعث می شود که فرد زیبایی و اعتماد به نفس خود را بار دیگر به دست آورد.

اما سوالی که برای خیلی از افراد پیش می آید این است که چه زمانی می توان اقدام به کاشت مو کرد؟ لست مد در این مقاله به سوال شما پاسخ می دهد. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.


جنسیت : 


یکی از عواملی که در انتخاب نوع درمان تاثیر دارد، جنسیت است. در صورتیکه پزشک تشخیص دهد که علت ریزش مو چیست، به سن اهمیتی نداده و اقدام به کاشت مو می کند که می تواند بسیار موفقیت آمیز باشد.


علت ریزش مو : 


قبل از اقدام به کاشت مو ابتدا باید مشخص شود که علت های ریزش مو چیست. ریزش مو ممکن است که به دلیل وجود برخی بیماری ها و یا کمبود ویتامین در بدن باشد. عوامل هورمونی و یا استرس نیز می تواند موجب ریزش مو شود.


چه سنی برای کاشت مو مناسب است؟


ریزش مو در برخی از افراد ارثی است که ممکن است در سنین جوانی این اتفاق بیافتد. به این ترتیب می تواند موجب کاهش اعتماد به نفس و یا افسردگی در افراد شود.
برخی تصور می کنند که قبل از طاس شدن باید اقدام به کاشت مو کنند. اما آیا این کار درست است؟


پارامترهای مهم برای کاشت مو : 


مواردی که برای پزشک مهم است که بر اساس آن اقدام به کاشت مو برای فرد کند، مدت زمان ریزش مو، میزان طاسی و الگوی ریزش است. بر اساس موارد گفته شده پزشک تشخیص می دهد که از چه روشی برای کاشت مو استفاده کند.


بهترین زمان کاشت مو : 


کاشت مو در سنین زیر بیست سال انجام نمی شود. اما در سنین بالاتر نتایج آن بهتر است. به این دلیل که ممکن است ریزش موی فرد به طور کامل انجام نشده باشد و با کاشت مو علاوه بر اینکه ریزش پیدا می کند، ممکن است خط برداشت مو مشخص شده و باعث شود زیبایی کاهش پیدا کند. پزشکان معتقدند که بهترین زمان برای کاشت مو سنین 30 تا 60 است. البته پزشک سایر سنین را نیز برای کاشت مو مورد بررسی قرار می دهد.


بهترین روش کاشت مو چیست؟ 


در حقیقت بهترین روش و تنها روش برای کاشت مو وجود ندارد و با توجه به شرایط حال حاضر انتخاب روش کاشت مو انجام می شود. پس نتیجه می گیریم که بهترین روش کاشت مو، روشی است که بیشترین سازگاری با نیازها و شرایط شما را داشته باشد. نکته ای که وجود دارد این است که ممکن است برخی از افراد بیماری خاصی داشته باشند که برخی از روش های کاشت مو برای آنها مناسب نباشد.

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.