Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

جوانسازی صورت با نخ Featured

By اصلانی دی 17, 777 117 0
جوانسازی صورت با نخ جوانسازی صورت با نخ

جوانسازی صورت با نخ ، جوان ماندن و پوستی صاف و بدون چروک از موارد مهمی است که می توان گفت تمامی افراد به دنبال آن هستند. یکی از روش های جدید جوانسازی پوست صورت که روشی بدون جراحی بوده، لیفت با نخ نام دارد.

این روش با الهام گرفتن از بخیه زدن زخم ها نشات گرفته است. جوانسازی صورت به وسیله نخ هایی مخصوصو جراحی توسط پزشک متخصص انجام می پذیرد.


چگونگی لیفت صورت با نخ


با افزایش سن و کاهش کلاژن و الاستین پوست، سبب می شود پوست صورت شل شده و چین و چروک هایی در سطح پوست پدید آید. برای لیفت صورت با نخ، ابتدا بر روی پوست سوراخ های بسیار کوچکی ایجاد می شود و پزشک متخصص سوزن و نخ مخصوص لیفت را وارد سطح زیرین پوست می کند سپس نخ همانند قلابی به لایه های زیرین پوست متصل شده و با نخ متصل به آن پوست را بالا می کشد. برای اینکه درد کمتری احساس شود پزشک موضع مورد نظر را بی حسی موضعی انجام می دهد و پس از وارد کردن سوزن به همراه نخ، به پوست صورت فرم داده می شود. پس از پایان عمل لیفت پوسا محکم و جوان تر شده بدون آنکه در پوست برشی و یا بخیه ای ایجاد شود. لیفت صورت با نخ معمولا یک سال تا یک سال و نیم دوام می آورد. از این روش برای لیفت ابروها، خط فک، گردن، گونه ها استفاده می شود. در ضمن اگر به دست متخصص ماهر انجام نشود سبب بروز عفونت، بی حسی پوست به مدت طولانی، عدم تقارن پوست صورت خواهد شد.


مزایای لیفت صورت با نخ


- کاهش شل شگی پوست و کمک به استحکام پوست
- کاهش چشم گیر چین و چروک های پوست
- در لیفت صورت با نخ هیچ برشی بر روی پوست ایجاد نمی شود
- میزان التهاب و قرمزی پوست صورت بسیار ناچیز است و دوران نقاهت خاصی ندارد.
- اثرات ماندگاری بالایی دارد.

اقدامات قبل و بعد لیفت صورت با نخ


قبل از لیفت صورت لازم است در مورد پزشک کتخصص تحقیقات لازم را به عمل آورید و پیشینه کاری پزشک را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید اطمینان لازم را کسب کنید. چنانچه به بیماری خاصی مبتلا هستید و یا داروی خاصی مصرف می کنید حتما پزشک خود را مطلع سازید. مصرف سیگار و نیکوتین را قطع کنید چرا که سبب می شود مراحل بهبودی با تاخیر سپری شود. پس از لیفت نخ نباید کمپرس های یخی و یا حرارتی را به صورت مستقیم بر روی پوست فرار دهید در ضمن اقداماتی که سبب افزایش فشار خون می شوند بپرهیزید. فعالی تهای ورزشی خود را 3 الی 4 هفته پس از آن انجام دهید.


زمان مناسب برای لیفت صورت با نخ


بهترین سن برای انجام لیفت صورت با نخ، 40 نا 60 سالگی می باشد. در ضمن افرادی که بالاتر از این رنج سنی هستند نیز می توانند با استفاده از این روش به نتجه دلخواه برسند. گاهی لیفت با نخ با سایر روش های درمانی مانند بلفاروپلاستی برای کسب نتیجه ا بهتر انجام می شود.

 

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.