Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

خواص گل بابونه برای پوست صورت چیست ؟ Featured

خواص گل بابونه برای پوست صورت چیست ؟ خواص گل بابونه برای پوست صورت چیست ؟

خواص گل بابونه برای پوست صورت چیست ؟ ، راه های مختلفی برای رفع جوش های صورت وجود دارد. بسیاری از گیاهان دارویی خواصی برای رفع جوش های صورت دارند . اگر تمایلی برای استفاده از کرم ها و مواد دارویی برای رفع جوش های صورت ندارید پیشنهاد ما به شما استفاده از گیاهان دارویی است .

امروز در این مقاله ما به شما گیاهی مفید و تاثیر گذار برای رفع جوش صورت پیشنهاد می کنیم .

 

گیاه بابونه برای رفع جوش صورت : 


روزانه بیش از یک میلیون فنجان چای بابونه مصرف می شود. یکی از گیاهان مفید برای رفع جوش صورت گیاه بابونه است. از عصاره گیاه بابونه در کرم ها و پماد های رفع جوش نیز استفاده می شود.اگر به طور مداوم درگیر رفع جوش ها هستید می توانید از بابونه استفاده کنید. بابونه یک انتی اکسیدان مناسب برای رفع جوش و آکنه است.
استفاده روزانه از چای بابونه: صورت خود را با شوینده مخصوص بشویید و تمیز کنید. چای بابونه را دم کرده و لیف تمیزی را به آن آغشته کنید و اجازه دهید 15 دقیقه روی صورتتان بماند.بعد از آن صورت را با آب ولرم بشویید.این کار را دوبار در روز انجام دهید.

استفاده هفتگی از گیاه بابونه:در یک فنجان آب داغ، یک قاشق غذا خوری بابونه اضافه کنید واجازه دهید دم بکشد.سپس به ان یک قاشق غذا خوری عسل، یک قاشق چای خوری آبلیمو ویک سفیده تخم مرغ اضافه کنید و مواد را باهم ترکیب کنید. ماسک صورت شما آماده است، آن را به مدت 15 تا 20 دقیقه روی صورتتان قرار دهید و بعد از این مدت صورت را با آب سرد بشویید و با حوله نخی خشک کنید.انجام این کار یکبار در هر هفته ،می تواند تاثیر خوبی روی از بین رفتن جوش و آکنه صورت بگذارد.
بخور گیاه بابونه:استفاده از بخار گیاه بابونه باعث تحریک جریان خون و از بین رفتن میکروب ها می شود.بخور گیاه بابونه باعث شاداب شدن و بسته شدن منافذ پوست می شود. گیاه بابونه را در ظرفی بریزید و مقدار زیادی آب روی آن بریزید، وقتی که آب شروع به جوشیدن کرد، ظرف را از روی اجاق برداشته و مقابل خود قرار دهید سپس حوله ای را روی سر قرار دهید و از بخور این گیاه استفاده کنید.

این گیاه تاثیرات مفید زیادی روی پوست و مو دارد که در مقاله های بعدی در مورد آن صحبت می شود .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.