Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

درمان ترک های پوستی با مواد دارویی Featured

درمان ترک های پوستی با مواد دارویی درمان ترک های پوستی با مواد دارویی

درمان ترک های پوستی با مواد دارویی ، اگر وقت کافی برای استفاده از روش های خانگی برای رفع ترک های پوستی را ندارید می توانید با روش های دارویی این ترک ها را بهبود بخشید .

در مقاله های قبلی رفع ترک های پوستی با روغن های گیاهی و درمان ترک های پوستی با ماسک های خانگی آموزش داده شد. برخی از افراد به دلایل مختلفی وقت کافی برای تهیه و استفاده از این ماسک ها را ندارند. بعضی افراد نیز روش های دارویی را به روش های خانگی ترجیح می دهند. در ادامه این مطلب روش های دارویی برای رفع ترک های پوستی به شما پیشنهاد داده می شود.

لایه برداری پوست :


لایه برداری یا پاکسازی پوست، با استفاده از محلول های شیمیایی روی ترک های پوستی انجام می شود. این مواد شیمیایی از ترکیب موادی مثل اسیدهای کلرواستیک، گلیکولیک، لاکتیک، سالیسیلیک و کاربولیک تشکیل شده اند. استفاده از این مواد باعث ایجاد تاول می شود و پس از بهبود تاول ها پوست جدید تشکیل می شود. این کار ممکن است عوارضی مثل تغییر رنگ پوست داشته باشد.

 

لیزر درمانی :


لیزر یکی از بهترین روش ها برای رفع لکه های پوستی جدید و قدیمی می باشد. بسیاری از افراد این راه را برای رفع ترک های پوستی استفاده می کنند. لیزر درمانی باعث حذف پوست های آسیب دیده و تولید سلول های جدید می شود.
لیزر دای پلاس و لیزر فرانکشنال غیر تهاجمی دو راه پر هزینه هستند که ترک های پوستی را برای همیشه از بین می برند.

 

اسید گلیکولیک:


آلفا هیدروکسی اسید ماده ای است که خاصیت لایه برداری دارد و کلاژن پوست را احیا می کند و باعث انعطاف پذیری بیشتر پوست می شود .

 

فعال کننده های ترمیمی :

 

کرم فعال کننده های ترمیمی پوست می توانند لکه های قرمز و قهوه ای روی سطح پوست را از بین ببرند. این کرم ها پوست را تمیز و رنگدانه ها را همرنگ پوست می کنند.

 

جراحی:


یکی از راه های رفع ترک های پوستی بعد از زایمان جراحی می باشد. این راه خیلی مناسب نیست و پیشنهاد نمی شود. درمو ابریژن جراحی است که طی آن لایه های پوستی برداشته و ترک های پوستی رفع می شوند. این جراحی باعث ایجاد زخم هایی بدتر از ترک های پوستی می شود و جزء عمل های پر خطر می باشد .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.