Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

رفع چین و چروک دور چشم با چند روش موثر خانگی

By امیر ایلخانی مرداد 28, 1397 443 0
رفع چین و چروک دور چشم با چند روش موثر خانگی رفع چین و چروک دور چشم با چند روش موثر خانگی

یکی از دلایلی که سبب می شود پوست چهره فرد خس و سالخورده نشان داده شود چین و چروک است.هرچند کرم های گران قیمت بسیاری برای درمان این چالش وجود دارد اما ما به شما درمان های خانگی را پیشنهاد می کنیم .

 درمان خانگی برای از بین بردن چین و چروک دور چشم:

سبک نادرست زندگی همیشه آسیب های فراوانی به پوست وارد کرده است . از جمله این آسیب ها قرار گرفتن بلندمدت در تیررس نور خورشید یا سیگار کشیدن و یا الاینده های محیطی کمک بسزایی به ایجاد چین و چروک در اطراف چشم می کنند . برای اینکه این چین و چروک ها از میان برود راه های بسیاری مطرح می شود که از جمله می توان به بوتاکس فیس لیفت و فیلر اشاره کرد که البته روش هایی پرهزینه است به همین دلیل بهترین و واپسین گزینه پیش رو پیگیری راه های طبیعی است .

 

گیاه قاصدک:

از جمله ویژگی هایی که گل یا گیاه قاصدک دارد این است که از پوست شما سم زدایی کرده و خون و سیستم لنفاوی را تصفیه می کند و در نتیجه پوست را نیز شاداب خواهد کرد . 

چای کیسه ای مرطوب:

یک چای کیسه ای را مرطوب کنید . سپس آن را در یخچال قرار داده و پس از اینکه خنک شد زیر چشم خود بگذارید . انجام چند باره این کار سبب کاهش چین و چروک خواهد شد .

  آب آناناس:

یکی از بهترین راهکارهایی که با یاری آن می توانید چین و چروک زیر چشم را برطرف کنید آب آناناس است . کمی پنبه بردارید و آن را آغشته به آب آناناس کرده و روی پوستی  که چین خورده بمالید . پژوهش ها نشانگر این است که آب آناناس می تواند آلفاهیدروکسی را ک در چین و چروک پوست وجود دارد کاهش دهد .

عسل و سیب زمینی:

یک دوم قاشق مرباخوری عسل و برشی از سیب زمینی پوره شده را به مدت بیست دقیقه روی پوست بگذارید و سپس بشویید . این ترکیب می تواند چین و چروک های ریز پوست و خط های تیرگی که روی آن وجود دارد را از میان ببرد .  

آب لیمو:

روزی دو بار که بهتر است صبح و شب  پس از بیداری و پیش از خواب باشد با پنبه آغشته به آب لیمو روی چین و چروک ها بمالید .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.