Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

شامپو برای رفع سفیدی مو Featured

شامپو برای رفع سفیدی مو شامپو برای رفع سفیدی مو

شامپو برای رفع سفیدی مو ، اگر به دنبال راهی هستید که بتوانید موهای سفید خود را از بین ببرید تا سنتان پایین تر به نظر برسد باید از شامپو هایی برای رفع سفیدی مو هستند به کار ببرید .

شامپو های برطرف شدن سفیدی مو به هیچ عنوان مضر نیستند بلکه برای موهایتان مفید نیز هستند و ریشه موها را تقویت می کنند . این مدل شامپو بر رنگدانه های مو نیز تاثیر خوبی بر جای می گذارند . باعث از بین رفتن موهای سفید بعد از مدتی استفاده از آن می شود .
بیشتر افراد بر این باور هستند که پیدایش موهای سفید نشانگر افزایش سن آن ها است اما بسیاری از درمانگران طب سنتی بر این باورند که سفید شدن موها میتواند دلایل زیادی را دارا باشد . اما جدا از علل های سفیدی مو به دلیل تاثیر های خرابی که این موضوع بر روی روحیه و اعتماد به نفس افراد می گذارد و از بین بردن این نشانه ها در افراد مبتلا از اهمیت به خصوصی برخوردار است . بسیاری افرادی که به سفیدی مو مبتلا هستند چه خانم و چه آقا برای از بین بردن علائم آن از رنگ مو که روشی بسیار زود گذر می باشد استفاده می نمایند و علاوه بر این مشکلاتی را با خود نیز به همراه دارد . سفیدی موها به دو دسته تقسیم می شوند : 

1- سفید شدن طبیعی موها 2- سفیدی زودرس موها
عوامل بسیار زیادی سبب سفید شدن زودرس موها می شود که یکی از آن ها ژنتیک می باشد و برعکس تصور همه استرس و فشار و عصبی بودن اصلا تاثیری در سفیدی موها ندارد .
یکی از دلایلی که می تواند هر چند کم بر سفیدی موها تاثیر بگذارد کمبود ویتامین ها است . به ویژه ویتامین B1 ، کم خونی از مدل کمبود آهن و کمبود روی و رژیم های نادرست و طولانی اشاره کرد .
بیماری های زمینه ای همانند : تیروئید که امکان دارد فرد داشته باشد نیز سبب سفیدی زودرس موها می شود .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.