Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

چه چیز هایی پوست را درخشان می کند ؟

By امیر ایلخانی مرداد 30, 1397 273 0
چه چیز هایی پوست را درخشان می کند چه چیز هایی پوست را درخشان می کند

باکتری های خوب را پروبیوتیک می نامند که التهاب سیستم گوارش را با نابود کردن باکتری های بد کاهش می دهد . بروز آکنه و جوش و لکه های پوستی رابطه مستقیم با التهاب پوست دارد . هر چند می توانید با خوردن ماست پروبیوتیک و سبزی های تخمیر شده که پروبیوتیک های طبیعی دارند می توانند از التهاب پوست بکاهند .

 


زهر زنبور:

شاید باورتان نشود اما زهر زنبور ویژگی شگفت انگیزی برای پوست دارد . در زهر زنبور آنتی باکتریال وجود دارد که نه تنها ضد میکروب است بلکه برای درمان چین و چروک نیز بسیار مناسب است . مهم ترین کاری که زهر زنبور می کند این است که عضله های صورت را شل کرده و با وارد کردن جریان گسترده ای از خون پوست کلاژن و الاستین را بالا برده وسبب درخشش پوست می شود .

میوه‌ی بلوط:

کمی روغن نارگیل را بردارید و پودر بلوط و گردو را با آن در آمیزید و روی پوست بگذارید تا جریان خون را افزایش داده و پوست از زبری دربیاید .

آمیزش جنسی:

در رابطه ی جنسی پس از رسیدن به ارگاسم بدن شروع به تولید اوکسی توسین می کند که از آن به عنوان هورمون عشق نام می برند . کاری که اوکسی توسین می کند این است و از کورتیزول که هورمون استرس است می کاهد و برآیندش کاهش التهاب در پوست بدن است .

عرق:

با اینکه چیز خوشایندی به نظر نمی آید اما سبب پاک سازی پوست می شود و فرآیند آبرسانی و محافظت را انجام می دهد . پوست هم آلودگی های پوست را از میان می برد و آنتی بیوتیکی ترشح کرده که باکتری هایی همچون ای کولیو استافیلوکوک اورئوس را  از میان می برد . اما اگر عرق بیش از سی دقیقه وی پوست بماند منافذ را می بندد که باید دست کم بیش از سی دقیقه پس از عرق کردن شسته شود . 

آسپرین:

عنصر فعال اسپرین استیل سالیسیلیک اسید است اما اگر روی برخی از محصولات پوستی را ببینید حتما این نام به چشم شما خورده است . این عنصر چربی های اضافی را زدوده و سلول های مرده را از روی پوست جدا می کند . کافیست پنج عدد قرص را خرد کرده یک چهارم فنجان آب مقطر ترکیب کنید و خمیری درست کرده  و ده دقیه روی پوست گذاشته و سپس بشویید .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.