Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

کاربردهای شگفت انگیز وازلین Featured

کاربردهای شگفت انگیز وازلین کاربردهای شگفت انگیز وازلین

کاربردهای شگفت انگیز وازلین ، وازلین یکی از ضروری ترین و ارزان ترین لوازم آرایشی و بهداشتی محسوب می شود. این ماده کاربردهای زیادی برای مراقبت و زیبایی پوست دارد که لست مد در این مقاله سعی کرده که به چند مورد از آن ها بپردازد .


درمان خشکی و ترک پاها : 


برای درمان این مشکل کافی است که مقداری وازلین را کف پاها مالیده و سپس یک جوراب نازک بپوشید. زمانی که صبح از خواب بیدار می شوید، متوجه نرمی کف پاهای خود می شوید.


پر پشت کردن و بلند نشان دادن مژه ها : 


اگر دوست دارید که همواره مژهای بلند و پر پشتی داشته باشید، اما علاقه ای به استفاده از ریمل ندارید، می توانید مقداری وازلین را بر روی یک برس ریمل قرار داده و آن را به مژه های خود بزنید. وجود ژل پترولیوم می تواند به رشد مژه های شما کمک بسیار زیادی کند.


برطرف کردن خشکی بعد از برنزه شدن : 


اگر پوست بدن خود را برنزه کرده اید و با مشکل خشکی پوست مواجه شده اید، می توانید از وازلین برای قسمت های مختلف پاها، مچ دست، زانوها و دست ها برای از برطرف کردن این مشکل استفاده کنید.


درمان جای زخم : 


اگر دست و یا هر قسمتی از بدن شما دچار سوختگی و زخم شده، می توانید یک لایه نازک از وازلین را به این قسمت ها مالیده تا از ایجاد زخم در آینده جلوگیری کنید.


کمک به لاک زدن : 


برای اینکه بتوانید لاک خود را تمیز و مرتب و بدون بیرون زدگی بزنید، کافی است که قبل از آن مقداری وازلین را اطراف ناخن خود زده تا از نفوذ لاک به انگشت جلوگیری کنید.


وازلین یک مرطوب کننده عالی : 


وازلین یک مرطوب کننده عالی برای پوست به شمار می آید. شما می توانید یک لایه وازلین را بر روی پوست صورت خود بمالید تا از خشکی پوست جلوگیری کنید. به جهت براق بودن وازلین پیشنهاد می شود که آن را در هنگام شب استفاده کنید.


وازلین و بالم لب : 


وازلین یک اسکراب قوی برای افرادی است که با مشکل خشکی و پوسته شدن لب روبرو هستند . بنابراین اگر با مشکل خشکی پوست مواجه هستید ، می توانید از وازلین برای مرطوب کردن پوست لب خود استفاده کنید .


برطرف کردن وزی و موخوره مو : 


برای برطرف کردن وزی و موخوره مو کافی است مقداری وازلین را به دستان خود زده و سپس آن را بر روی موهای خود بمالید .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.