Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

6 ماسک طلایی برای شفافیت پوست Featured

6 ماسک طلایی برای شفافیت پوست 6 ماسک طلایی برای شفافیت پوست

6 ماسک طلایی برای شفافیت پوست ، یکی از مهم ترین اصول زیبایی صورت پوست شفاف و صاف است. معمولا همه خانم ها تمایل دارند پوستی بی عیب و نقص داشته باشند.

آلودگی ها باعث کدر شدن و پیری پوست می شوند. شما می توانید با استفاده از ماسک های خانگی که در ادامه گفته می شود پوستی شفاف و زیبا داشته باشید.


1-چای سبز و عسل:


یک فنجان چای سبز را خنک کرده و در آن 2 قاشق آرد برنج و نصف قاشق عسل بریزید و پس از ترکیب میل کنید. می توانید این نوشیدنی را هر روز صبح استفاده کنید.


2- جوی دوسر و لیمو:


یک قاشق غذا خوری جوی دوسر پخته شده را له کنید و با یک قاشق غذاخوری آبلیمو مخلوط کنید. این ترکیب را روی صورت گذاشته و بعد از 20 دقیقه با آب سرد بشوئید. این ماسک را قبل از رفتن به حمام استفاده کنید.


3- زرد چوبه و لیمو:


یک قاشق غذاخوری آب، یک قاشق غذاخوری آبلیمو، یک قاشق غذاخوری زردچوبه و یک قاشق شیر را با هم مخلوط کنید. این خمیر را 5 دقیقه روی پوست اسکراب کنید و بعد از 20 دقیقه با آب سرد بشوئید.


4- زرد چوبه و گوجه فرنگی:


یک قاشق غذا خوری زرد چوبه و یک قاشق غذاخوری آب گوجه فرنگی را ترکیب کنید و روی صورت قرار دهید و پس از 15 دقیقه با آب سرد بشوئید.


5- پوست پرتقال و ماست:


مقداری پوست پرتقال را خشک کرده و آسیاب کنید و سپس با یک قاشق ماست ترکیب کنید. این مخلوط را روی صورت قرار داده و پس از 20 دقیقه با آب سرد بشوئید.


6- ماست و لیمو:


یک قاشق غذا خوری ماست تازه را با یک قاشق چای خوری آبلیمو ترکیب کرده و به صورت خود بمالید و اجازه دهید 20 دقیقه روی پوست باقی بماند. سپس با آب سرد آبکشی کنید.
توجه داشته باشید همه ی ماسک های گفته شده در قسمت بالا را ابتداء روی دست، بازو یا پشت زانو تست کرده و سپس روی صورت قرار دهید. حساسیت به هر یک از مواد استفاده شده در این ماسک ها می تواند به پوست شما آسیب برساند .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.