>

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

خشکی پوست صورت به عوامل مختلفی بستگی دارد مثل اب وهوا، فصل، شست و شوی بی رویه ی پوست اما اگر پوست صورت شما خشک است و می خواهید که برای همیشه از این خشکی پوست خلاص شوید همراه ما در این مقاله باشید تا علت خشکی پوست و روش های خانگی رفع خشکی پوست را برایتان شرح دهیم .

عوامل بسیاری در شل شدن پوست تاثیر گذارهستند از جمله : افزایش سن، کاهش وزن سریع، رژیم‌غذایی نامناسب و... علت شل شدن پوست هرچه باشد، بی‌توجهی به آن، عواقب بدتری را دارد. پزشکان برای رفع شل‌ شدگی پوست روش‌های درمانی خاصی را پیشنهاد می‌کنند

عینک طبی

مرداد 27, 1398

به دلیل تنوع در مدل ها و طرح های عینک ، امروزه عینک ها هم یک اکسسوری محسبوب می شوند . همانطور که می دانید با توجه به مدل های مختلف و طراحی های زیبای عینک های طبی ، پذیرفتن عینک برای عموم به سختی گذشته نیست. در گذشته عینک های طبی طرح های زیاد جالب و زیبایی نداشتند و باور بیشتر عموم بر این بود که عینک های طبی برای افراد سالمند طراحی شده است .

رژ لب گیاهی چیست؟ رژ لب گیاهی رژ لبی است که در ساخت آن از مواد گیاهی طبیعی استفاده شده و هیچگونه مواد مضرر مانند سرب در آن وجود ندارد.  معمولا خانم ها برای داشتن چهره ای زیبا، از لوازم آرایش و خصوصا رژلب طبیعی استفاده می کنند.

علت قرمز شدن پوست صورت، بعضی از افراد بنا به دلایل مختلفی دچار قرمزی بر روی پوست خود می شوند که علت دقیق آن را نمی دانند همراه ما باشید تا علت قرمز شدن پوست صورت را برای شما شرح دهیم.

درمان پف صورت، برخی افراد زمانیکه از خواب پیدار می شوند با نگاه کردن به آینه با صورتی متفاوت مواجه شده و متوجه این قضیه می شوند که صورت آن ها متورم و پف کرده و فرم قبلی خودش را از دست داده است. این قضیه دربین خانم ها بسیار آزار دهنده بوده و موجب می شود که صورت، زیبایی طبیعی خود را از دست بدهد. البته برای همه گاهی این حالت پیش می آید و علت آن عادت غلط خوابیدن و بیدار شدن است، ولی در برخی موارد این قضیه جدی است و باید توسط پزشک بررسی شود تا درمان و رفع شود.

راههای درمان جای جوش، جوش، در سنین مختلفی از زندگی یک فرد ممکن است به وجود بیاد و در بسیاری موارد نمی توان از ایجاد جای جوش و آکنه روی پوست جلوگیری کرد. با ظاهر شدن لک های قرمز روی سطح پوست ، برخی افراد احساس می کنند زیبایی صورتشان از بین رفته است واین امر باعث می شود که اعتماد به نفسشان کاهش یابد.

روش های از بین بردن جوش های سر سیاه، امروزه، داشتن پوست زیبا یکی از ملاک های زیبایی می باشد. جوش سرسیاه و آزاردهنده زمانی به‌وجود می‌آید که منافذ پوستی با سبوم و سلول‌های مرده‌ی پوست مسدود می‌شوند جوش های سر سیاه را پدید می آورند . روش های از بین بردن جوش های سر سیاه زیاد می باشد که ما در این مقاله تعدادی از آنها را برایتان بازگو می کنیم.

رفع جوش های صورت، امروزه داشتن پوستی صاف و شفاف یکی از موضوعات مهم و مطرح در بین دخترهای جوان و بانوان است زیرا همانطور که می دانید پوست تاثیر بسیار زیادی در زیبایی دارد. داشتن جوش های زیاد بر روی صورت از زیبایی شما بطور چشمگیری می کاهد بهتر است که برای داشتن پوستی صاف و زیبا این مقاله را مطالعه کنید زیرا که ما به شما در رفع این جوش های صورت کمک خواهیم کرد.

فواید گیاه آلوئه ورا برای پوست، خواص گیاه آلوئه ورا برای پوست صورت و بدن بسیار مفید و شناخته شده است. اگر پوست صورت شما زود خشک می شود، آلوئه ورا یک گیاه عالی و فوق العاده برای آبرسانی به پوست صورت و بدن شما می باشد. شما می توانید بعد از چند دقیقه تاثیر آن را روی پوست خود ببنید و معجره ی آن را روی پوست احساس کنید. ما در این مقاله قصد داریم برخی از مهم ترین فواید آلوئه ورا برای پوست صورت و بدن را برایتان معرفی کنیم.