Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

ماسک جوانه گندم برای شادابی پوست صورت ، خانم ها علاقه زیادی به استفاده از ماسک های صورت برای زیبایی پوست خود دارند. برخی ماسک ها را می توان به صورت خانگی و با هزینه کم تهیه کرد.

علت خواب آلودگی در فصل بهار ، عموما افراد در فصل بهار دچار خواب آلودگی و رخوت می شوند و در طول روز مدام خمیازه می کشند و از بیحالی و کسالت شکایت دارند.

درباره لنزهای رنگی چشم بیشتر بدانید ، امروزه به مدد تکنولوژی، انسان می تواند رنگ چشم های خود را به طور موقت تغییر دهد. لنزهای رنگی در طیف رنگی گوناگون قابلیت استفاده بر روی چشم ها را دارند.

چند توصیه برای خرید رژ لب ، همه خانم ها می دانند رژ لب ها تاثیر زیادی در زیبایی لب ها ودر نهایت چهره دارند. رژ لب ها را می توان از پر مصرف ترین لوازم آرایشی دانست چرا که حتی خانم هایی که خیلی اهل آرایش نیستند حداقل از رژ لب برای زیباتر شدن چهره استفاده می کنند.

تراریخته چیست ، یا ترانس ژنتیک به فرآیندی گفته می شود که توسط مهندسی زنتیک در DNA گیاه و یا حیوان به منظور وارد کردن صفتی جدید به گیاه و یا حیوان گفته می شود. البته این دستکاری ژنتیکی نیز ممکن است در برخی محصولات غذایی نیز رخ دهد.

فواید روغن چهل گیاه ، امروزه نه تنها فراد مسن بلکه افراد جوان نیز به دلیل عادات بد نشستن و یا ورزش های سنگین دچار درد مفاصل و عضلات می شوند.

درباره لمینت دندان بیشتر بدانید ، تقریبا می توان بیان کرد هر فردی تمایل دارد دندان های صاف، سفید و لبخندی جذاب داشته باشد، اما برخی افراد به دلایل متعددی از داشتن چنین نعمتی محروم هستند و ازصافی و رنگ دندان های خود راضی نبوده که سبب کاهش اعتماد به نفس آنها و عدم خنده کامل در اجتماع خواهد شد،

کاشت ابروی طبیعی چیست ، همان طور که می دانید ابروها نقش بسزایی در زیبایی چهره افراد دارند. ابروهای پرپشت و منظم خیلی بهتر و زیباتر از ابروهای تاتو شده و یا هاشور خورده می باشد. اما امروزه غالب افراد خصوصا بانوان در معرض ریزش ابرو قرار دارند و گاهی هم افزایش سن و برخی بیماری های هورمونی و یا شیمی درمانی سبب ریزش ابروها می شود.

رابطه استرس مادر و سلامت جنین ، استرس مادر در روان بارداری اگر به صورت مداوم باشد آثار تخریبی فروانی بر روی جنین خواهد داشت. برخی از این استرس ها ماندگار نیستند و میزان تاثیر گذاری آنها نیز پایدار نمی باشد،

افسردگی بعد از بارداری ، این نوع از افسردگی در چند ماه اول پس از بارداری رخ می دهد. در ضمن این بیناری پس از سقط جنین و یا زایمان جنین مرده نیز در زنان بروز می دهد، در این حالت زنان دچار احساس غم و اندوه شده و از فعالیت عادی روزانه تا حدی فاصله می گیرند و در برقراری ارتباط با نوزاد خود و دیگران دچار اختلال می شوند.