Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

امسال چه افرادی واکسن آنفولانزا را رایگان دریافت می کنند؟ ، رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت در مورد تامین واکسن آنفولانزا گفت: امسال تعداد بیشتری از مردم واکسن آنفولانزا را دریافت می کنند و در این میان، گروه های پر خطر مانند کارمندان کادر درمان، بیماران مبتلا به بیماری های خاص، زنان باردار، ساکنین سرای سالمندان، جانبازان بالای 50 درصد، تمامی جانبازان شیمیایی و افراد مبتلا به بیماریHIV واکسن آنفولانزا را به صورت رایگان دریافت می کنند.

خواص شگفت انگیز آویشن ، آویشن نوعی درختچه کوتاه و پرشاخه است که شاخه های آن پوشیده از برگ است. ساقه های این درخت کرکدار و از خانواده نعناع می باشد. از این گیاه به صورت خشک شده و چاشنی در انواع غذاها مورد استفاده قرار می گیرد. این گیاه از روزگاران قدیم تا به امروز مورد توجه مردم بوده است .

شستشوی زیاد دندان بعد از مسواک درست است؟ ، مسواک زدن یکی از قوانین اولیه زندگی روزانه است که به صورت یک عادت درآمده است . خیلی از افراد مسواک می زنند اما با انجام کارهای نادرست باعث می شوند که عمر دندانهایشان کم شود .

مهمترین رنگ های لاکی که هر خانمی باید داشته باشد ، لاک یکی از مواردی است که می تواند در جذاب شدن استایل بانوان تاثیر زیادی داشته باشد. یکی از موضوعاتی که در بخش مد و زیبایی همیشه مورد بحث است، رنگ می باشد.

شامپو برای رفع سفیدی مو ، اگر به دنبال راهی هستید که بتوانید موهای سفید خود را از بین ببرید تا سنتان پایین تر به نظر برسد باید از شامپو هایی برای رفع سفیدی مو هستند به کار ببرید .

چرا باید از فیس واش برای شستشوی صورت استفاده کنیم ؟ ، آیا شما از فیس واش برای شستشوی صورتتان استفاده می کنید؟ فیش واش ماده ای است که آلودگی های پوست شما را کاملا تمیز می کند.

کاربرد کانسیلر و طرز استفاده از آن  ، کانسیلر چیست؟ کانسیلر کرم پودر فشرده ای است که رنگی نیز می باشد. کانسیلرها در موارد زیادی استفاده می شوند.

پر پشت شدن مژه ها با چند روش خانگی ، ایا شما مژه هایی پرپشت و زیبا دارید؟ اگر جوابتان خیر است می توانید با مطالعه ادامه مقاله راه هایی برای پرپشت کردن ابرو ها در منزل یاد بگیرید.

ماسک هایی برای درمان ریزش مو ، آیا برای شما پیش آمده که از ریزش موهای خود کلافه شوید ؟ یکی از مشکلاتی که ممکن است برای افراد مختلف پیش بیاید ریزش مو است. ریزش مو برای خانم ها خیلی وحشتناک است .

خواص گرده گل

شهریور 24, 1399

خواص گرده گل  ، خواص گرده گل بسیار زیاد است. در این مقاله به این موضوع می پردازیم که گرده گل چیست و چه خواصی دارد.