Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

دلایل مرگ مردان جوان

By امیر ایلخانی شهریور 02, 1397 507 0
دلایل مرگ مردان جوان دلایل مرگ مردان جوان

پژوهش ها نشان داده مردان جوان بیشتر از زنان جوان در سن بیست تا چهل سالگی می میرند . مهم ترین دلیل ای موضوع این است که مردان کمتر به دردهایی که دارند اهمیت می دهند . در اینجا دلایلی را که بیشترین نقش را در مرگ مردانن جوان دارند بیان می کنیم .


درد ناگهانی در کشاله ران:

پیچش بیضه دلیل اصلی این درد است . پیچش بیضه را تورشن نیز می نامند که هنگامی رخ می دهد که بیضه دور خودش بچرخد. برای تشخصی این مشکل باید سونوگرافی صورت بگیرد . اگر چنین مشکلی داشتید برای عمل جراحی درنگ نکنید وگرنه دچار ناباروری خواهید شد .

درد شدید کمر:

اگر در پشت شما دردی به وجود آمد که ربطی به ورزش کردن نداشت این را می توان نشانه ای ائورت شکمی دانست . دلیل ایجاد این عارضه پاره شدن لایه درونی آئورت شکمی است . درگیر شدن با این بیماری  هم سبب کم اشتهایی می شود و هم وزن را کاهش می دهد . راه درمان این مشکل جراحی  ویا دارو است که پیش از هر چیز نیاز به سی تی اسکن دارد .

درد پیاپی ساق پا:

گاهی دردهای آزاردهنده ای در بخش های از پا مانند بالا یا جلوی ساق پیش می آید که می توان با آرام بخش آن را درمان کرد اما اگر چنین چیزی رخ نداد باید بگوییم شما دچار شکستگی استخوان از گونه استرسی آن شده اید . دلیل رخ نمایی این مشکل فشار بیس از اندازه به استخوان ها در یک بازه زمانی چند هفته ای است . برای درمان آن بهترین کار جراحی است .


درد شکمی شدید:

هنگامی که این درد به سراغ شما می آید حس می کنید یک شی تیز مانند یک گلوله در عده شما قرار دارد اما باید گفت این نشانه ها مربوط به آپاندیسیت یا پانکراتیت و یا التهاب کیسه صفرا است . اما دلیل ایجاد درد عفونت است .

درد مورد قفسه سینه:

 گاهی ممکن است قفسه سینه شما دچار درد بشود . دردی که با شتاب نیز برطرف می شود . این را می توان نشانه ای از سوهاضمه یا حمله قلبی دانست که نباید ساده انگارانه با آن برخورد شود .

ادرار دردناک:

اگر خیلی بدبین باشیم باید بگوییم این درد نشانه ای از سرطان مثانه است . اگر در هنگام ادرار کردن درد دارید و یا خون در ادرار شما دیده می شود باید بگوییم نشانه چهارمین سطران مردان را دارید . اگر سیگار بکشید سرطان مثانه در کمین شما خواهد نشست . بهترین کار است آزمایش ادرار بدهید و اگر مثبت بود باید به سراغ درمان هایی همچون جراحی  و شیمی درمانی بروید .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.