Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

مزایا و عوارض تزریق ژل گونه Featured

مزایا و عوارض تزریق ژل گونه مزایا و عوارض تزریق ژل گونه

مزایا و عوارض تزریق ژل گونه ، از دست رفتن چربی های سطح گونه ، یکی از اولین نشانه های افزایش سن محسوب می شود . برخی از افراد به شکل ژنتیکی و ارثی گونه های صافی دارند و بعضی نیز در طول سال ها و با گذر زمان ، برجستگی گونه های خود را از دست می دهند .

افتادگی پوست ، گود شدن زیر چشم و چین و چروک در نزدیکی لب به تدریج اتفاق می افتد. اما باید قبل از بیشتر شدن این نشانه ها، به فکر از بین بردن و جلوگیری از افزایش این علائم باشید .
یکی از روش های برجسته کردن گونه ها ، تزریق ژل و چربی است که پزشک متخصص ، با توجه به درخواست بیمار به تزریق آن می پردازد . پزشک برای تزریق ژل و یا چربی ، ابتدا محل تزریق را با مواد آنتی باکتریال شسته و برای از بین بردن درد ، از بی حسی موضعی ، پماد بی حسی و یا خنک کردن استفاده می کند . بعد از انجام تزریق ژل ، پزشک شروع به ماساژ نواحی تزریق شده می کند . طول زمان تزریق می تواند بین 15 دقیقه تا یک ساعت باشد . در صورتیکه بیمار از نتایج تزریق ژل راضی باشد ، پزشک از کمپرس سرد برای از بین بردن تورم استفاده می کند . تزریق ژل هیچ گونه دردی نداشته و به مسکن نیز نیازی ندارد .


از مزایای تزریق ژل می توان به موارد زیر اشاره کرد:


تزریق ژل می تواند باعث از بین بردن چین و چروک صورت شده و به جوان تر شدن پوست صورت کمک زیادی کند .
تزریق ژل یک روش غیر تهاجمی است و نیازی به بستری شدن ندارد. بیمار می تواند پس از تزریق ژل، فورا به کارهای روزانه خود بپردازد .


عوارض تزریق ژل : 


امروزه ژل ها نسبت به گذشته پیشرفت چشمگیری داشته اند . همچنین پزشکان متخصص برای تزریق ژل ، از تکنیک های پیشرفته ای استفاده کرده اند . اما تزریق ژل ممکن است که عوارضی برای برخی از افراد داشته باشد که عبارتند از:
در برخی شرایط ممکن است که عدم تقارن در نواحی تزریق شده مشاهده شود که این مشکل ، با ماساژ دادن از طرف پزشک حل می شود . حتی اگر توده ای در این نواحی ایجاد شود ، می توان به راحتی و سرعت آن را از بین برد .
احتمال قرمز شدن پوست بعد از تزریق ژل، عادی است که مدتی بعد از اتمام کار از بین می رود .
گاهی ممکن است که در محل تزریق ژل، کبودی هایی ایجاد شود که پزشک با استفاده از میروکانولا( سوزن کند) ، می تواند میزان کبودی را کمتر کند .


زمان تزریق ژل :


تزریق ژل برای افرادی با سن بالای 25 تا 30 انجام می شود که نمی توان برای آن محدودیت سنی ایجاد کرد . اما برای افرادی که سنشان بالا است ، باید توسط پزشک متخصص ویزیت شوند .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.