Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

ویژگی های کلروفیل را بدانید

By امیر ایلخانی شهریور 02, 1397 423 0
ویژگی های کلروفیل را بدانید ویژگی های کلروفیل را بدانید

گرسنگی را کنترل می کند T پژوهش ها نشان داده اگر ماده غذایی دارای کلروفیل باشد گرسنگی را سرکوب می کند . آنچه می دانیم این است که اگر کلروفیل مصرف کنیم پس از چندی حس گرسنگی در ما کاهش می یابد زیرا می تواند سطح قند خون ما را پایدار کند .

 


بوی بد دهان را کاهش می دهد


کلروفیل آنزیم های سم زدای کبد را تحریک می کند و بوی بد دهان را از میان می برد . پژوهش ها نشان داده کلروفیل افزون بر این می تواند بوی بد مدفوع را نیز برطرف کند . کلروفیل در برطرف کردن مشکل یبوست نیز کارساز است و کسانی را که دچار نفخ هستند را تا اندازه ی زیادی درمان می کند . اگر به خاطر بوی بد نمی خواهید سیر و پیاز مصرف کنید خبر خوب این است که کافیست کمی از ماده غذایی کلروفیل دار در کنار مواد مصرف کنید تا مشکل برطرف شود .


 درمان زخم را شتاب می دهد


صد سال از زمانی می گذرد که دانشمندان پی بردند کلروفیل برای شتاب بخشیدن در زمان درمان زخم ها تاثیرگذار است . پژوهش هایی که به تازگی انجام شده می گوید برای درمان زخم کافی است کلروفیل را روی آن اسپری کنید تا تاثیر آن را ببینید .


پاک سازی


پیرامون ما بسیاری از مواد سمی که آلاینده هستند وجود دارد که سلامت ما را تهدید می کنند . آنچه یافته های پزشکی می گویند این است که کلروفیل این ویژگی را دارد که جلوی جذب این مواد را بگیرد و حتی ترکیبات سرطان زا در برابر کلروفیل ناتوان هستند . با این وجود ثابت شده کلروفیل آفلاتوکسین که یک ماده سرطان زا است را نابود می کند .
 


پیشگیری از سرطان


با اینکه هنوز  دانشمندان نتوانسته اند ثابت کنند که کلروفیل همه سرطان ها را درمان می کند اما پژوهشگران به توانایی های این ماده غذایی باور دارند . همین پژوهش ها نشان داده که اگر کلروفیل مصرف نکنیم درصد احتمال سرطان روده در افراد بالا می رود .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.