Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

کاشت ابروی طبیعی چیست Featured

By اصلانی فروردين 09, 1399 143 0
کاشت ابروی طبیعی چیست کاشت ابروی طبیعی چیست

کاشت ابروی طبیعی چیست ، همان طور که می دانید ابروها نقش بسزایی در زیبایی چهره افراد دارند. ابروهای پرپشت و منظم خیلی بهتر و زیباتر از ابروهای تاتو شده و یا هاشور خورده می باشد. اما امروزه غالب افراد خصوصا بانوان در معرض ریزش ابرو قرار دارند و گاهی هم افزایش سن و برخی بیماری های هورمونی و یا شیمی درمانی سبب ریزش ابروها می شود.

به همین علت برخی ترجیح می دهند بجای تتو از روش کاشت ابروی طبیعی کمک بگیرند.


دلایل ریزش ابروها


ابروها ممکن است به دلیل کم کاری تیرودید و یا مسائل ژنتیکی و یا اختلال کندن عصبی ابروها و یا رنگ کردن بیش از حد ابروها و افزایش سن دچار ریزش شوند و در زیبایی چهره تاثیر منفی داشته باشد.


کاشت ابروی طبیعی


یکی از راهکارهای پرپشت کردن ابروها کاشت ابرو می باشد. برای این کار پزشک متخصص پس از انجام آزمایشات لازم و تایید کاندید کاشت ابرو، موهایی را از قسمت موی سر برداشته و برای کاشت ابرو استفاده می کند. کاشت ابرو در سه ناحیه تاج ابرو، بدنه ابرو و دم ابرو کاشته می شود. هر یک از این قسمت های ابرو به طور متفاوتی کاشته می شوند مثلا در قسمت تاج ابرو با زاویه ای ایده آل و خوابانده رو به بالا کاشته می شود و در قسمت بدنه ابرو، خواب موها از سمت تاج به سمت دم کم می شود تا ابروها در این قسمت حالت عمود ی نداشته باشند. در ضمن از موهای ضخیم برای کاشت ابرو استفاده نمی کنند برای این کار از موهایی با ضخامت مناسب انتخاب می کنند. در صورت استفاده از موهای کلفت، ابروهای ضخیم و نامناسب رویش خواهد شد. موهای ابرو باید به صورت متراکم و نزدیک به هم کاشته می شوند. به طور کلی کاشت ابرو عملی ظریف به شمار می رود که تخصص پزشک در انجام آن بسیار مهم و قابل توجه می باشد. عموما با توجه به حجم ابروهای فرد کاندید لازم است برای هر ابرو 250 تا 400 تار مو کاشته شود. هزینه کاشت ابرو با توجه به میزان کم حجمی ابروی فرد کاندید متفاوت می باشد، موهای مورد نیاز برای کاشت ابرو بیشتر از قسمت پشت سر نزدیک به گوش ها برداشت می شود.


عوارض کاشت ابروی طبیعی


کاشت ابرو اگر توسط پزشک حاذق و متخصص انجام گیرد عوارض چندانی نخواهد داشت فقط مقداری قرمزی و تورم و خارش در اطراف چشم ها مشاهده شود چنانچه این عوارض به طور طولانی مدت در شما مشاهده شد دلیل وجود عفونت بوده که باید به پزشک خود مراجعه نمایید. یکی دیگر از مشکلاتی که در کاشت ابروی طبیعی وجود دارد رشد سریع ابروها می باشد که باید زود به زود آن را اصلاح نمایید.

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.