Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

لباس مناسب برای استفاده در خانه

By نرگس یزدان پناه شهریور 19, 1397 634 0
لباس مناسب برای استفاده در خانه لباس مناسب برای استفاده در خانه

لباس پوشش و زینتی است که همیشه از جنبه هاي مختلفی مورد بررسی قرار گرفته شده است . انتخاب نوع لباس مناسب و لباس پوشیدن در منزل نیز بسیار مهم و البته کاربردي است . لباس و نوع پوشش به گونه اي است که می تواند خصوصیات زیادي را در مورد انسان ها به ما نشان دهد . در واقع بیشتر مواقع افراد با طرز پوششان قضاوت می شوند .

گاهی نوع لباس می تواند نشان از احترام به فرد مقابل باشد و گاهی نشان از کم اهمیتی و بی ارزشی مخاطب نیز می باشد .


اهمیت لباس در منزل:


اغلب افراد به لباس و ظاهر خود در بیرون از خانه اهمیت فراوانی می دهند و سعی می کنند تا بهترین ، شیک ترین و با کیفیت ترین لباس ها را براي مصارف خارج از خانه انتخاب و خرید نمایند . اما معمولاً تا حرف از لباس در منزل به میان می آید ، افراد بیشتر به جنبه راحتی آن توجه ادامه به شرح آن ها خواهیم پرداخت . در واقع باید بدانید که زیبایی و شیک بودن در خانه شاید بسیار مهم تر از بیرون از خانه باشد . نشان می دهند . این در حالی است که علاوه بر راحتی فاکتورهاي دیگري نیز براي انتخاب یک لباس منزل ایده آل و مناسب وجود دارد که در نکات پایین توضیح داده می شود :

 

نکاتی در خصوص لباس مناسب در خانه:

همه افراد ترجیح میدهند لباس هایی را که تازه خریده اند براي مهمانی استفاده کنند و آن لباس ها را براي منزل مناسب نمی بینند . و معمولاً لباس هاي کهنه و به اصطلاح رنگ و رو رفته را در منزل استفاده می نمایند . ولی بهتر است بدانید لباس هایی که کهنه شده و انواع لک ها و زدگی ها را روي آن میتوان دید لباسی مناسب براي منزل نیستند . دانستن این نکته که اعضاي خانواده و تصور آن ها در مورد شخصیت ما به اندازه افراد خارج منزل اهمیت دارد ، می تواند نظر ما را در مورد انتخاب یک پوشش مناسب در منزل دست خوش تغییر قرار دهد . در ادامه به معرفی برخی از نکات مهم براي انتخاب لباس مناسب در خانه می پردازیم :
بایستی به کیفیت لباس هاي خانگی اهمیت زیادي بدهیم . کلیه لباس هاي راحتی مانند تی شرت ، دامن ، شلوارك و ... باید از جنس و کیفیت مناسبی از نظر راحتی ، انعطاف پذیري و بهداشت برخوردار باشند .
 رنگ هاي شاد و روشن براي لباس هاي خانگی تأثیر به سزایی در روحیه فرد و دیگر اعضاي خانواده نیز دارد .
 هماهنگی و هارمونی چه در رنگ و چه در مدل لباس هاي خانگی نیز اهمیت فراوانی دارد .
 عدم استفاده از لباس هایی که داراي جنس پلاستیک یا نایلون می باشند نیز نکته اي ضروري است . چرا که این گونه اجناس سبب ایجاد حساسیت هاي پوستی و دیگر مشکلات بهداشتی خواهند شد .
 باید بدانیم که اهمیت دادن به لباس هاي زیر و دقت در انتخاب آن ها به لحاظ سایز مناسب ، کیفیت ، رنگ ، مدل و جنس کالا نیز به اندازه دیگر لباس ها می تواند تأثیر فوق العاده اي در جنبه هاي مختلف زندگی افراد را به دنبال داشته باشد .
 مدل و طراحی لباس هاي منزل نیز یکی از اصول مرتب بودن است . لباس هایی که بسیار تنگ و یا زیاد از حد گشاد هستند ، به افراد ظاهري نامرتب و شلخته می دهد .
 پوشیدن لباس متناسب با شخصیت و سن فرد نیز نکته اي حائز اهمیت است . به عنوان مثال خانم ها جوان باید لباس هایی کاملاً زنانه با رنگ هاي جذاب استفاده کرده و یا اینکه دختر بچه ها لباس هایی شاد با کارکترهاي کارتونی جالب به تن نمایند .

سخن آخر:

آن چه مسلم است انتخاب نوع پوشش براي هر فرد هنري است که در طول زمان و به وسیله تجربه ، مد ، سلیقه ، فرهنگ و عادات به دست می آید . اینکه هر فرد بداند در هر شرایط و موقعیتی چگونه لباس بپوشد از اصول مهم سبک زندگی ایده آل می باشد . در واقع هر فرد مطابق با طرز فکر و نوع دیدگاه خود نسبت به موقعیت هاي مختلف ، قوانین و مقرراتی براي نوع پوشش خود دارد . که این قوانین می تواند جنبه هاي شخصیتی و ویژگی هاي فراوانی از وي را براي دیگران بر ملا سازد . بنابراین دقت در نوع پوشش و لباس چه خارج از منزل و چه در خانه از مسائل مهمی است که انسانی از بدو تولد با آن روبرو شده و به مرور زمان به زندگی او معنا خواهد بخشید .

Rate this item
(4 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار محبوب

ساماندهی

logo-samandehi

ارتباط با ما

برای ارتباط با گروه تخصصی لست مد میتوانید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

شماره پشتیبانی : 02195118331

شماره پشتیبانی : 09385353552

 

 

جدیدترین تصاویر

طریقه شستن ماسک

نوشیدنی های مناسب بعد از ورزش

مهم ترین رنگ های لاکی که هر خانمی باید داشته باشد

چند تکنیک برای آرام شدن در 5 دقیقه

شامپو برای رفع سفیدی مو

چه کنیم تا اضطراب کرونا نداشته باشیم ؟

نکاتی برای نگهداری از کفش

طرز تهیه رولت مرغ