Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
مد و فشن زنانه

مد و فشن زنانه (23)

کت و شلوار دخترانه، کت و شلوار فقط مختص آقایان نیست، بلکه خانم ها نیز می توانند در انواع اسپرت و مجلسی از پوشیدن کت و شلوار لذت ببرند. اتفاقا، طرح ها و مدلهای کت و شلوار زنانه، بسیار بیشتر از کت و شلوار مردانه است. مثلا کت با شلوار پاچه گشاد راسته و دمپا و.. اینها مواردی است که خانم ها را، در انتخاب کت و شلوار مناسب سر در گم می کند. و همچنین خانم ها می توانند رنگ های بیشتری را برای انتخاب، در نظر بگیرند. چرا که آقایان اکثرا از یک طیف رنگی  و از رنگ های خنثی مانند طوسی، سورمه ای،کرم، سفید و سیاه استفاده می کنند. اما خانم ها از همه رنگ ها می توانند استفاده کنند.

تیپ اسپرت بهاره دخترانه، خوشتیب بودن و شیک بودن، خیلی هم سخت نیست. کافیست مدهای روز را، بدانید و ترتیب ست کردن آنها را، بیاموزید. البته منظور این نیست که، تابع مطلق مد باشید، گاهی ممکن است لباسی مد باشد و اصلا مناسب شما نباشد و گاهی برعکس.

شال و روسری سال 98 چی مده؟، شال و روسری در میان بانوان ایرانی، جایگاه ویژه ای دارد. هرگز برهنگی در میان ایرانیان، مرسوم نبوده و مورد نکوهش قرار گرفته، حتی ملکه ها در دوران باستان، در ایران یک چادر کوتاه که مانند روسری های قواه دار امروزیست، سر می کرده اند. که دارای نقش و نگار فراوان هم بوده اند. جنس این شالها عموما ابریشم خالص بوده و دارای نقش و طرح های بسیار زیبا و اسلیمی بوده اند.

مدل مانتو بهاری، مدل مانتو یکی از اصلی ترین پوشش های زنان، بویژه زنان ایرانی است، که پوشش تقریبا کاملیست. که بسته به انتخابتان باعث می شود اندام شما را ، بهتر و یا بدتر نشان دهد. پس در انتخاب مانتو، به ویژگی های اندام خود ( کوتاه یا بلند بودن، چاق یا لاغر بودن) دقت نمایید. تا از پوشیدن آن مانتو معذب نباشید.

مدل محبوب لباس شب مادلینگ ها و سلبریتی ها، همه انسان ها، خصوصا بانوان دوست دارند در همه مجالس، خوشتیپ و زیبا به نظر برسند. چرا که آنها با این کار، اعتماد به نفس بیشتری دارند و در برقراری ارتباط با دیگران بهتر عمل می کنند.
و در ضمن هر لباسی که انسان  به تن می کند، معرف سلیقه و نوع شخصیت اوست و در نگاه اول، باعث قضاوت درست یا نادرست در مورد فرد می شود، پس سعی کنید همیشه لباسی بر تن کنید که شخصیت و هویت شما را، زیر سوال نبرد.

اگر می گوییم 15 نکته خوشتیپی خانم ها بدین معنا نیس که خانم ها پس از اینکه این نکات را رعایت کردند خوشتیپ شدند.بلکه این نکات عادات روز مره خانم های خوشتیپ است. با ما در لست مد همراه باشید تا 15 نکته جذاب خوشتیپ بودن خانم ها را برای شما معرفی کنیم.

جدیدترین مدل مانتوهای بافت پاییزه ، انتخاب مانتوی مناسب به اندام و استایل شما فرم می دهد و ظاهری شیک و زیبا برای شما می سازد . همچنین انتخاب یک مانتو مناسب کار دشواری است اما می توانید با دانستن چند نکته مهم در خرید مانتو ، کاری راحت برایتان باشد .

جدیدترین مدل های پوتین زنانه ، پوتین و نیم بوت همان کفش های پاییزه و زمستانی که برای خانم ها و آقایان جزو موارد مهم است . انتخاب یک مدل شیک و زیبا کار دشواری نیست به این دلیل که تنوع مدل بسیاری وجود دارد  قبل از خرید پوت اسپرت باید این نکته را د رنظر بگیرید که اگر قرار است محیط کار و یا ساعت های طولانی را با این کفش بگذرانید ، نباید مدل های کاملا تخت و بدون پاشنه را انتخاب کنید .

مانتو مناسب خانم های چاق ، رسیدن به تناسب اندام یکی از دغدغه های همیشگی افراد به ویژه خانم ها بوده است. بسیاری از خانم ها برای رسیدن به اندام ایده آل خود ممکن است به انواع رژیم های غذایی و غیره روی بیاورند . اما گاهی چاقی و لاغری افراد زمینه ای ارثی داشته و نمی توان تغییر فراوانی در آن ایجاد نمود .

مانتو مناسب خانم های لاغر ، تناسب اندام یکی از دغدغه های همیشگی افراد به ویژه خانم ها بوده است .  بسیاری از خانم ها برای رسیدن به  اندام ایده آل خود ممکن است به انواع رژیم های غذایی و غیره روی بیاورند . اما گاهی لاغری افراد زمینه ای ارثی داشته و نمی توان تغییر فراوانی در آن ایجاد نمود . در اینجا نوع لباس پوشیدن و ترفند هایی که در ست کردن لباس ها وجود دارد برای پوشاندن و تغییر در ایرادهای اندام کمک به سزایی به وجود می آورد .

صفحه1 از2