Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

برای مجالس رسمی و غیر رسمی لباس چی بپوشی

مطمئنا وقتی به یک مجلس یا مهمانی دعوت می شویم اولین مسئله مهمی که به ذهنمان می رسد این است که چه مدل لباسی برای این مجلس مناسب است و خانم ها را  دچار سردرگمی می کند.ما در مقاله قصد داریم انواع مدل های لباس مجلسی را به شما معرفی کنیم.


انتخاب لباس برای مجالس رسمی و غیر رسمی:


این موضوع مهم انتخاب لباس برای خانم ها یک دغدغه ی بسیار بزرگ است و بسیار سخت است که برای مجلس های گوناگون چه مدل لباسی خوب است.

لباس مناسب برای مجالس رسمی:
اگر به یک مهمانی رسمی دعوت شده اید بهتر است یک پیراهن مشکی که دارای آستین بلند است استفاده کنید که بسیار رسمی تر شوید و می توانید با یک کفش مجلسی مشکی پاشنه بلند ست کنید.از زیور آلات و جواهرات نیز حتما استفاده کنید تا بیش از اندازه تیپتان ساده به نظر نرسد  و هم چنین همسرتان نیز می تواند با یک دست کت وشلوار ساده   با شما ست شود. در عین رسمیت بسیار شیک و زیبا باشید.
در کنار این تیپ ساده مدل موهایتان نیز باید ساده باشد می توانید سشوار بکشید و باز بزارید و یا یک شینیون ساده انتخاب کنید.

لباس مجلسی رسمی
لباس مجلسی شیک و ساده


لباس مناسب مجالس غیر رسمی:
برای مجالس غیر رسمی مانند جشن تولد و یا مهمانی های کوچک می توانید از پیراهن های کوتاه و یا به طور کلی زرق و برق دار استفاده کنید و حتما در نظر داشته باشید که لباسی که در مجلس های رسمی به تن می کید  با لباس هایی که در جشن ها و مهمانی های ساده می پوشید تفاوت داشته باشد.
بهتر است برای مراسم های غیر رسمی لباس های رنگ روشن و شاد استفاده کنید و هم چنین می توانید در این مراسم ها از کت وشلوار های اسپرت و شومیز ها نیز استفاده کنید.

لباس مناسب مجالس غیر رسمی
لباس مناسب مجالس غیر رسمی

نتیجه گیری:

انتخاب چه نوع مدل لباسی برای مراسم ها و مجالس مختلف یک چالش بسیار بزرگی است که فقط خانم ها آن را درک می کنند ما در این مقاله در رابطه با موضوع چگونگی انتخاب مدل لباس برای مجالس رسمی و غیر رسمی شرح داده شد امیدواریم توانسته باشیم با ارایه این مقاله به تمامی سوالات شما پاسخ دهیم.  
     

Rate this item
(0 votes)
آخرین مد

پوشش خوب صرفا لباس گران پوشیدن نیست بلکه درست پوشیدن است . قطعا نمی توانیم این مسئله را انکار کنیم که ظاهر افراد و نوع پوششان برایمان مهم نیست ، بی جهت نیست که قدیمی ها می گویند عقل انسان به چشمانش است . ما در این جا برآنیم تا با معرفی محصولات متعدد در زمینه های مختلف چه در ایران و چه در دنیای خاکی بتوانیم کمک شایانی به شما مخاطبین عزیز کرده باشیم . این اتفاق خیلی هم بد نیست چون کمک می کند ما به پوشش خود بیشتر اهمیت بدهیم . سایت تخصصی لست مد با محوریت دیزاین ، پوشش و مد  قصد دارد تا شما را با آخرین مد و فشن روز دنیا آشنا نماید. تیم تخصصی لست مد تمام سعی خود را، برای اینکه کابران سایت انتخاب مناسب و شیک داشته باشند قرار داده است در واقع مشتری مداری هدف ماست. لست مد با کمک کادر خود تصمیم دارد هر آنچه در دنیای مد اتفاق می افتد را پوشش بدهد ، ما به شما می گوییم برای خوش پوش بودن چه استانداردهایی را باید رعایت کنید و با رعایت کدام اصول همیشه و در همه شرایط خوشتیپ باشید .  شما می توانید با دنبال کردن ما از اخبار و حواشی مد با خبر باشید و با تمام برندها ی دنیا بالاخص برندهای موجود در کشور عزیزمان ایران آشنا شوید .

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.