Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

تیپ اسپرت دخترانه باحجاب

By خانم انصاری تیر 05, 1398 423 0
تیپ اسپرت دخترانه باحجاب تیپ اسپرت دخترانه باحجاب

تیپ اسپرت دخترانه با حجاب، بیشتر دخترها به تیپ های اسپرت علاقه دارند که یکی از دلایلش می تواند این باشد که برای راحتی در حرکت ، تیپ اسپرت گزینه مناسبی است.همه دخترها تقریبا چند دست لباس اسپرت در کمد دارند که شامل مانتو، شلوار، شال و روسری و کیف و کفش هست که خیلی با هم ست میکنند و به یک تیپ اسپرت دخترانه زیبا میرسند.ولی ما اینجا شما را با تیپ اسپرت دخترانه محجبه آشنا می کنیم

که در صورت تمایل می توانید از نظرات ما استفاده کنید و یک تیپ اسپرت شیک و تک برای خود بسازید.

 

مانتو:

اول از همه به مهمترین بخش این نوع تیپ میپردازیم که مانتو است . برای داشتن یک ظاهر با حجاب ، مانتو جزء مهمی از لباس های شماست که پوشش بیشتری نسبت به لباسهای دیگر دارد. اکثرا خانمها برای حجاب بیشتر بدون چادر ، مانتوهای بلند که تا مچ پا یا حتی ساق پا باشند را انتخاب می کنند که این انتخاب گزینه خوبی است ولی بعضی با بلندی مانتو مشکل دارند و این را قبول ندارند که مانتو بلند می تواند اسپرت باشد . با وجود فراوانی مدلهای مانتو بلند، می توان از میان آن ها یک مدل اسپرت پیدا کرد یا با مراجعه به خیاط این مشکل را حل کرد .
برای کسانی که میتوانند مانتوهای کوتاهتری بپوشند پیشنهاد ما مانتوهایی با بلندی تا روی زانو و کمی کوتاه تر است که با شلوارهای مناسب هر سبک میتوان آنها را به راحتی پوشید . در بخشهای بعدی توضیحات بیشتر را میبینید.
مانتو محجبه باید آستین بلند ، یقه بسته و حتی جلو بسته باشد ولی اگر مانتویی نظر شما را جلب کرد و آستین کوتاه داشت از تهیه آن صرف نظر نکنید ، بلکه با خرید یک ساقدست (آستینک) که رنگ آن میتواند همرنگ پوست دست شما ، رنگ مانتو ، شال یا روسری و حتی کیف شما باشد ، حجاب و زیبایی ظاهر خود را تکمیل کنید.
این امکان هم وجود دارد که مانتو مد نظر شما یقه باز تری نسبت به ایده آل شما داشته باشد که این موضوع هم قابل حل است. به این صورت که با شال یا روسری یقه خود را بپوشانید اما اگر این امکان وجود ندارد، می توانید با تهیه یقه حجاب که ترکیب رنگی آن هم میتواند همانند ساق دست با لباس های شما ست شود، تیپ خود را تکمیل کنید.
یک مورد دیگر هم در مورد نخریدن مانتو مورد نظر شما وجود دارد ، باز بودن جلو مانتو یا بدون دکمه بودن آن است . ما برای این مشکل هم راه حل مناسب برای شما درنظر گرفته ایم . اگر این امکان وجود داشت که برای مانتو دکمه بدوزید ، حتما این کار را انجام دهید. البته دکمه برای مانتو به 2 صورت دوخته می شود ، دکمه مخفی و دکمه معمولی که برای دکمه مخفی می توان از قزن استفاده کرد ولی اگر مانتو شما به صورتی بود که دوخت دکمه زیبایی آن را کم می کرد ، برای زیر مانتو از زیر مانتویی های آستین حلقه ای استفاده کنید که بلندی قد آن ها تا کمی کوتاه تر از قد مانتو باشد.

 

شلوار:


در بخش بعدی به سراغ شلوار و ست کردن آن با بقیه لباس ها می رویم . برای تیپ اسپرت، اکثر شلوار ها جین یا پارچه ای تیره می باشد . شلوار جین رنگ های مختلفی دارد که هر رنگ آن را می توان با مانتو های مختلف پوشید . رنگ روشن در شلوار جین برای تیپ های تابستان یا فصل گرما مناسب است . با مانتو هایی به رنگ تیره شلوار روشن و با مانتو های روشن ، شلوار جین تیره پیشنهاد می شود که نمای هر دو را به خوبی نشان می دهد اما اگر میخواهید هم شلوار و هم مانتو در یک درجه رنگی، یعنی هر دو روشن یا هر دو تیره باشد ، این را در نظر بگیرید که حتما کیف، کفش، شال یا روسری و بقیه جزئیات تکمیل کننده تیپ شما ، تضاد رنگی تیر و روشن بودن را با مانتو و شلوار شما داشته باشد . البته این را نظر داشته باشید که شلوار جین نسبت به پارچه ای تنگ تر است و بهتر می شود اگر با مانتو بلند مورد استفاده قرار گیرد .
شلوار پارچه ای هم رنگبندی زیادی دارد ولی برای تیپ اسپرت اگر از رنگ تیره یا ترجیحا مشکی استفاده شود بهتر است. شلوار پارچه ای به نسبت جین، آزاد تر است و برای مانتو های کوتاه تر پیشنهاد می شود . در مورد ترکیب رنگ هم که همه میدانند که رنگ مشکی با همه رنگی ست میشود و زیبایی خود را حفظ می کند .
برای انتخاب کیف و کفش در تیپ های اسپرت بیشتر به راحتی آن ها توجه کنید . چون تیپ اسپرت زمان بیشتری نسبت به تیپ مجلسی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

کفش:

 

کفش کتونی یا کالج (رو باز) مناسب ترین نوع کفش ها برای تیپ اسپرت است . فرق زیادی ندارد که با هر نوع مانتو، شلوار یا لباس های دیگر که می پوشید، کفش شما کالج باشد یا کتونی اما اگر برای زمان زیادی قرار است بیرون از خانه باشید، کفش کتونی پیشنهاد می شود. این را هم در نظر داشته باشید که اگر شما با کفش کالجی که دارید راحت هستید، می توانید برای هر مدت زمانی که در نظر دارید از آن استفاده کنید .
برای انتخاب کیف هم همیشه این عادت باب شده است که حتما کیف و کفش یک رنگ استفاده کنید اما گاهی می شود عادت ها را کنار گذاشت . مثلا در این مورد شما میتوانید کیف خود را با شال ، روسری و یا هر لباس دیگر که قرار است از آن استفاده کنید ، ست کنید .
حتما این را در نظر داشته باشید که کیف شما برای یک تیپ اسپرت است . کیف های مناسب برای این نوع تیپ کوله پشتی، کیف دوشی (ساده و راحت) و کیف دستی بزرگ است . البته کیف شما حتما باید ساده و بدون انواع و اقسام لوازم زرق و برق دار یا مجلسی باشد .

 

شال و روسری:


و اما آخرین بخش ، روسری یا شال است . برای تیپ اسپرت بیشتر از شال ساده و با کمترین طرح استفاده کنید . چون هر چقدر سادگی لبا س های شما کمتر باشد، از اسپرت و راحت بودن آن در ظاهر کاسته می شود . از روسری هم می توان استفاده کرد ، در صورتی که قواره روسری شما بزرگ و در ساده ترین صورت ممکن باشد .
هماهنگی و ست کردن رنگ روسری بیشتر با کیف و مانتو است . حتما سعی کنید رنگ چند درجه با رنگ مانتو یا کیف تفاوت داشته باشد .

 

سخن آخر:


در آخر این موضوع را هم در نظر داشته باشید که حجاب شما اگر به درستی و با طرز فکر هوشمندانه انتخاب شده باشد، نمیتواند محدودیت باشد و باعث معصومیت چهره شما شده و زیباتر از همیشه خواهید بود .

Rate this item
(1 Vote)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.