Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

لباس مناسب مراسم عقد

By نرگس یزدان پناه شهریور 30, 1397 723 1 comment
لباس مناسب مراسم عقد لباس مناسب مراسم عقد

لباس مناسب مراسم عقد ، مراسم عقد و نامزدی یکی از مهم ترین رویدادهای زندگی افراد ، به ویژه یک خانم است . همه افراد دوست دارند در چنین مناسبتی به بهترین شکل ممکن ظاهر شده و به اصطلاح در جمع بدرخشند . انتخاب یک لباس مناسب و شیک در چنین مراسمی یکی از دغدغه های اصلی بانوان است . لباسی که مناسب اندام و ظاهر آنان بوده و با فرهنگ و سلیقه خانواده های عروس و داماد نیز هماهنگ باشد .


 
برخی از لباس های مراسم عقد پوشیده و برخی دیگر مجلسی تر می باشند ، که انتخاب آن بستگی با آداب و رسوم افراد دارد . علاوه بر مدل لباس ، توجه به این نکته که چه رنگی با چه پوستی بیشتر هماهنگ می باشد نیز در این امر بسیار حائز اهمیت است .


 
لباس های مجلسی دارای مدل های متنوع و زیادی هستند که انتخاب هر یک از آن ها بایستی با توجه به فرم اندام خاصی طراحی شده اند . به عنوان مثال لباس های خیلی گشاد اصلاً مناسب اندام های خیلی لاغر یا خیلی چاق نیستند و اینگونه افراد می بایست لباسی که دقیقاً متناسب سایزشان است را انتخاب نمایند . توجه به بالا تنه لباس نیز نکته مهمی است . اگر فرد دارای بالا تنه بلندی نسبت به پایین تنه برخوردار است بهتر است لباسی که بالاتنه کوتاه تر دارد را انتخاب نماید و بالعکس اگر بالا تنه کوتاهی دارد لباسی با بالا تنه بلند انتخاب گردد .همچنین افرادی که اندامی بسیار لاغر و بلند دارند می توانند از لباس های پفی استفاده نمایند تا اندامشان پر تر نشان دهد .


 
هماهنگ نمودن کفش با لباس نیز نکته مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد .


 
انتخاب زیور آلات مناسب برای مراسم عقد و تناسب آن با رنگ لباس در می تواند جلوه ای زیبایی و جذاب و درخشان را به فرد بخشد .


 


Rate this item
(3 votes)

1 comment

  • Martina
    Comment Link Martina پنج شنبه, 02 خرداد 1398 12:08

    خیلی مطلب خوبی هست. تشکر از شما

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.