Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

مانتو مناسب خانم های لاغر

By نرگس یزدان پناه مهر 02, 1397 621 0
مانتو مناسب خانم های لاغر مانتو مناسب خانم های لاغر

مانتو مناسب خانم های لاغر ، تناسب اندام یکی از دغدغه های همیشگی افراد به ویژه خانم ها بوده است .  بسیاری از خانم ها برای رسیدن به  اندام ایده آل خود ممکن است به انواع رژیم های غذایی و غیره روی بیاورند . اما گاهی لاغری افراد زمینه ای ارثی داشته و نمی توان تغییر فراوانی در آن ایجاد نمود . در اینجا نوع لباس پوشیدن و ترفند هایی که در ست کردن لباس ها وجود دارد برای پوشاندن و تغییر در ایرادهای اندام کمک به سزایی به وجود می آورد .

از جمله افرادی که به دلیل نا رضایتی از تیپ واستایل خود ، در صدد تغییر در آن هستند ، افراد لاغر هستند . به طور کلی افراد خیلی لاغر و قد بلند اگر در طرز لباس پوشیدنشان کمی دقت کنند می توانند چاق تر و کوتاه تر به نظر بیایند . نکته مهم برای اینگونه افراد این است که انتخاب لباس هایی که خیلی تنگ و چسبان هستند به دلیل اینکه زیادی به بدن می چسبند ، اندام را لاغرتر نشان می دهند و اصلا انتخاب مناسبی نیستند . همچنین لباس های خیلی شل و گشاد نیز اندام را پیر و خموده نشان می دهد و لاغر بودن فرد را بیشتر به چشم می آورد . پس باید همیشه سعی شود لباس هایی مناسب و دقیقاً  اندازه سایز انتخاب گردد .
 مانتو ها یکی از پوشش هایی است که توسط بانوان ایرانی به وفور مورد استفاده قرار گرفته می شود . توجه به نکات مطرح شده در انتخاب مانتو نیز به زیبایی خانم ها کمک شایانی می نماید . مدل و رنگ مانتو برای خانم ها اگر بدرستی انتخاب شود باعث می شود که تیپ و ظاهر آن ها جذاب و زیباتر به نظر آید . بنابراین بهتر است خانم ها در رده سنی های مختلف در انتخاب مدل مانتوی خود دقت لازم را به خرج دهند . در ادامه تصاویری از مدل هایی از مانتو که مخصوص اندام های لاغر است ، قرار داده شده است :
 
 


 


 


 

Rate this item
(8 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.