Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

مانتو مناسب خانم های چاق

By نرگس یزدان پناه مهر 02, 1397 829 0
مانتو مناسب خانم های چاق مانتو مناسب خانم های چاق

مانتو مناسب خانم های چاق ، رسیدن به تناسب اندام یکی از دغدغه های همیشگی افراد به ویژه خانم ها بوده است. بسیاری از خانم ها برای رسیدن به اندام ایده آل خود ممکن است به انواع رژیم های غذایی و غیره روی بیاورند . اما گاهی چاقی و لاغری افراد زمینه ای ارثی داشته و نمی توان تغییر فراوانی در آن ایجاد نمود .

در اینجا نوع لباس پوشیدن و ترفند هایی که در ست کردن لباس ها وجود دارد برای پوشاندن و تغییر در ایرادهای اندام کمک به سزایی به وجود می آورد. از جمله افرادی که به دلیل نا رضایتی از تیپ واستایل خود ، در صدد تغییر در آن هستند ، افراد چاق هستند . به طور کلی افراد خیلی چاق و کوتاه اگر در طرز لباس پوشیدنشان کمی دقت کنند می توانند لاغر تر و بلند تر به نظر بیایند . امروزه تولیدکنندگان و طراحان لباس  فقط برای افراد لاغر لباس تولید نمی کنند ، افراد دارای اضافه وزن و چاق نیز می توانند برحسب سلیقه خود لباس های زیادی انتخاب کرده و بپوشند . اما این که چه لباسی برای این افراد مناسب تر است و چگونه خوش تیپ تر و زیباتر شوند ، موضوعی است که با رعایت نکاتی ساده می توان به آن دست پیدا کرد . نکته مهم برای اینگونه افراد این است که حتی الامکان از پوشیدن لباس هایی با رنگ روشن بپرهیزند چرا که رنگ های روشن اندام را درشت تر نشان خواهند داد  و نکته بعدی اینکه باید همیشه سعی شود لباس هایی مناسب و دقیقاً  اندازه سایز انتخاب گردد .
مانتو ها یکی از پوشش هایی است که توسط بانوان ایرانی به وفور مورد استفاده قرار گرفته می شود . توجه به نکات مطرح شده در انتخاب مانتو نیز به زیبایی و جذابیت خانم ها کمک شایانی می نماید . مدل و رنگ مانتو برای خانم ها اگر بدرستی انتخاب شود باعث می شود که تیپ و ظاهر آن ها جذاب و زیباتر به نظر آید . بنابراین بهتر است خانم ها در رده سنی های مختلف در انتخاب مدل مانتوی خود دقت لازم را به خرج دهند . در ادامه تصاویری از مدل هایی از مانتو که مخصوص اندام های چاق و درشت است ، قرار داده شده است : 

 

Rate this item
(7 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.