Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

مدلینگ صورت چیست ؟ Featured

مدلینگ صورت چیست ؟ مدلینگ صورت چیست ؟

مدلینگ صورت چیست ؟ ، به صورت هایی که دارای برجستگی همراه با تناسب با دیگر اجزای صورت هستند، مدلینگ یا صورت های زاویه دار می گویند.


تقارن در پیشانی، گونه ها، چانه و بینی به زیبایی هر چه بیشتر صورت کمک می کند. برخی از افراد برای ایجاد قرینه سازی صورت، به زاویه دار کردن صورت به وسیله عمل های جراحی روی می آورند. بدیهی است که از راه میکاپ و گریم می توان صورت زاویه دار داشت، اما این روش تنها برای یک روز جوابگو است و بعد از شستشو از بین می رود. به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال یک روش دائمی برای رسیدن به صورت زاویه دار هستند. مدلینگ کردن صورت روش های مختلفی دارد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:
پروتز
تزریق ژل
تزریق چربی
لیفت با نخ
بوتاکس
پروتز
برای ایجاد تغییر بر روی فرم صورت ، از پروتزهای چانه و گونه استفاده می شود که هر کدام از این پروتزها با توجه به صورت بیمار انتخاب می شود .


تزریق ژل : 


ژل، فیلر و یا پر کننده هایی هستند که برای از بین بردن خطوط عمیق صورت مورد استفاده قرار می گیرد . این روش برای افرادی که از انجام عمل های زیبایی پروتز صورت و یا افرادی که توانایی پرداخت هزینه های جراحی را ندارند، توصیه می شود .


تزریق چربی : 


افراد با بالا رفتن سن خود به تدریج چربی قسمت هایی از صورت خود را از دست می دهند، که این مورد باعث نگرانی آنها شده و در روحیه افراد تاثیر منفی می گذارد . از دست رفتن چربی بیشتر در نواحی زیر چشم و گونه ها احساس می شود . اما روش هایی برای جایگزینی این چربی ها وجود دارد که تزریق چربی یکی از بهترین روش ها می باشد . زیرا در این روش ، چربی از بدن خود فرد گرفته شده و هیچ گونه عارضه ای از خود به جا نمی گذارد . تزریق چربی نمی تواند روش دائمی برای نگه داشتن چربی بر روی صورت باشد و بعد از مدتی جذب می شود .


لیفت با نخ : 


زمانی که سن افزایش پیدا می کند، پوست دیگر کلاژن تولید نکرده و این امر باعث می شود تا پوست حالت پژمرده ای به خود بگیرد و شادابی خود را از دست بدهد. لیفت با نخ ، یکی از کاربردی ترین روش ها برای از بین بردن نشانه های افزایش سن است . در این روش از هیچگونه بخیه ای استفاده نمی شود و نیاز به مراقبت خاصی ندارد . نخ هایی که استفاده می شود ، جذب صورت شده و هیچ اثری از خود به جا نمی گذارد .


بوتاکس : 


یکی دیگر از روش هایی که برای مدلینگ کردن استفاده می شود، بوتاکس می باشد. در این روش خطوط اضافی پوست از بین رفته و شادابی به پوست بر می گردد .
هر فردی می تواند گزینه مناسبی برای زاویه دار کردن فک باشد . اگر فرد از نظر جسمانی سالم باشد ، می تواند از روش های مدلینگ صورت برای رسیدن به صورت ایده آل خود استفاده کند .
انجام عمل زاویه دار کردن صورت نیاز به آماده سازی دارد که در ادامه به شرح آن ها می پردازیم :
انجام دادن آزمایش خون و بررسی نتیجه آن توسط پزشک 
عدم استعمال دخانیات و نوشیدنی های الکلی به مدت 2 تا 3 هفته قبل از انجام اعمال جراحی صورت
استفاده نکردن از برخی داروهای خاص قبل از انجام زاویه دار کردن صورت

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.