مدل محبوب لباس شب مادلینگ ها و سلبریتی ها Featured

By زهرا اصلانی بهمن 16, 1397 203 0
لباس گیپوری بلند مجلسی، یکی از شیک ترین مدل های لباس زنانه به شمار می رود. لباس گیپوری بلند مجلسی، یکی از شیک ترین مدل های لباس زنانه به شمار می رود.

مدل محبوب لباس شب مادلینگ ها و سلبریتی ها، همه انسان ها، خصوصا بانوان دوست دارند در همه مجالس، خوشتیپ و زیبا به نظر برسند. چرا که آنها با این کار، اعتماد به نفس بیشتری دارند و در برقراری ارتباط با دیگران بهتر عمل می کنند.
و در ضمن هر لباسی که انسان  به تن می کند، معرف سلیقه و نوع شخصیت اوست و در نگاه اول، باعث قضاوت درست یا نادرست در مورد فرد می شود، پس سعی کنید همیشه لباسی بر تن کنید که شخصیت و هویت شما را، زیر سوال نبرد.

نگاهی به لباس شب محبوب مادلینگ ها و سلبریتی ها


لباس های مجلسی که امروزه، بسیار باب شده و در بین سلبریتی ها نیز، محبوبیت ویژه ای پیدا کرده، لباس مجلسی بلند و با آستین های بلند تا مچ، که اتفاقا گپیپور دار نیز هستند، که از نظر طراحان مد و لباس و خیاطان ماهر جهان، مورد تایید قرار گرفته است.


خیاطان و طراحان مد، مدل های به روز را، توسط مادلینگ ها و خواننده ها و بازیگران هالیوودی، به معرض نمایش می گذارند، که در نهایت نظرات عموم، در رد یا قبول آن مدل و طرح، بسیار نقش اساسی دارد.
اگر شما نیز خوش سلیقه باشید، مدل لباس شبی که در بالا ذکر کردیم، قطعا یکی از انتخابات شما خواهد بود، چهره های سرشناس بیشماری، مانند نیکول کیدمن، جنیفر لوپز و ادله خواننده محبوب بریتانیایی، از این مدل بر تن کرده اند. که باعث محبوبیت بیشتر این مدل شده است.


شما هر رنگی را می توانید برای این مدل، انتخاب کنید. اما سعی کنید در دوخت این مدل، خیلی از طرح های پیچیده و شلوغ استفاده نکنید ، چرا که گیپور بکار رفته در آن، خود طرح و نقش زیادی دارد و باعث جلوه دو چندان این مدل لباس می شود. پارچه زیرین آن را می توانید لمه و یا ساتن استفاده کنید. رنگ پارچه زیرین لباس را با گیپور بکار رفته در آن ست کنید.

در ضمن در انتخاب کفش نیز سعی کنید از پاشنه بلند استفاده کنید تا هارمونی بیشتری با لباستان داشته باشد.
یکی از مزیت های این لباس، کشیده تر نشان دادن اندام شماست و باعث میشود، موزون تر به نظر بیایید. لباس های مجلس گیپور، همیشه روی مد هستند و شما میتوانید با خیال راحت آن را، تهیه کنید و مدت ها آن را در کمد لباس هایتان داشته باشید. آستین این لباس، می تواند تا روی مچ باشد و یا اگر اینقدر بلند دوست ندارید می توانید آن را کمی بالاتر از مچ و پایینتر از آرنج بگیرید. یقه لباس هم می تواند، مدل هفت و یا گرد و یا چسبیده به گردنتان باشد و تا نیمه های گردنتان را بالا آمده باشد.
قد لباس را، اگر کاملا بلند و تا مچ پا بگیرید، بسیار زیبا خواهد بود، اما اگر بلند تا به این حد نمی پسندید، می تواند پایینتر از زانو و بالاتر از مچ پایتان باشد. البته همه این مواردی که گفته شد باید متناسب با اندام و قد و وزن شما باشد.

همچنین این مدل لباس برای خانم هایی که میخواهند، لباس شیک و در عین حال پوشیده ای به تن داشته باشند، گزینه بسیار مناسبی می تواند باشد.

نتیجه پایانی

سعی کنید همیشه قبل از خرید و یا دوخت لباس، که هزینه کمی هم در بر ندارد، ابتدا نگاهی به ژورنالها و سایت های مخصوص لباس، کنید و همچنین، از پوشش افراد مشهور که هم زیبایی و هم وقار را، برای شما به ارمغان می آورد، کمک بگیرید. تا بعد از خریدن و یا دوختن لباس پشیمانی سراغ شما نیاید.

در مقاله بعدی با عنوان مدل مانتو بهاری با ما همراه باشید.

 

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.