Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

ملکه تاریکی

By خانم انصاری تیر 06, 1398 297 0

ملکه تاریکی (Queen of dark) ، نیاکیم گاتویخ (Nyakim Gatwech) معروف به ملکه تاریکی در دنیای مدلینگ جنجالی به پا کرد که مورد توجه بسیاری از علاقه مندان به مدلینگ و دیگر همکاران خود قرار گرفت. Nyakim مدل معروف 24 ساله که در جنوب سودان (اتیوپی) متولد شده و در سن 15 سالگی به آمریکا مهاجرت کرده است. در مصاحبه هایش حرفی از متاهل و یا مجرد بودن خود نزده است

ما با توجه به عکس ها و پست های منتشر شده از Nyakim Getwech، مجرد بودن او صدق می شود.

 

تعداد دنبال کننده های Nyakim در اینستاگرام که به 465 هزار نفر رسید، نشان دهنده این است که او در فضای مجازی هم توانسته چهره خوبی داشته باشد. این محبوبیت با وجود تفاوت رنگ پوستش در عکس های او در کنار مدلینگ های سفید پوست بیشتر شد و باعث دیده شدن Nyakim در این فضا بود.

نیاکیم در مصاحبه هایش در این باره که با رنگ پوست خود هیچ مشکلی ندارد و حتی باعث پیشرفت در زندگی کاری او شده است صحبت کرده و در صحبت هایش به این موضوع اشاره کرده که هیچ علاقه ای به تغییر رنگ پوست خود ندارد که این موضوع باعث شده است طرفداران و منتقدان او را بابت این انگیزه تحسین و تشویق کنند.
با وجود فعالیت های این مدل جذاب و متفاوت درباره دفاع از تنوع در مد و دفاع از حقوق سیاه پوستان در سراسر جهان، عنوان ملکه تاریکی (Queen of dark) که کاملا برازنده نیاکیم است را به او نسبت داده اند. این موضوع می تواند برای تمامی دخترها و زنان الهام بخش باشد و باعث پیشرفت فکری آن ها در زمینه اعتماد به نفس و باور زیباییهای خود باشد.

Rate this item
(1 Vote)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.