Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

ژورنال جدیدترین مدل 2018

ما مجموعه ای از مدل لباسهای مجلسی زنانه بلند و لباس دخترانه  مد 2018 را برای شما همراهان عزیز جمع آوری کرده ایم که شامل لباس مجلسی کوتاه دخترانه لباس مجلسی بلند زنانه و لباس مجلسی سایز بزرگ است.

ژورنال جدیدترین مدل لباس مجلسی بلند زنانه و دخترانه مد سال 2018 –97:

ما در این مطالب مجموعه ای از زیبا ترین و شیک ترین طرح ها را به شماارائه می دهیم. ولی شما باید دقت داشته باشید که نسبت به تیپ و استایل تان طرح ها را انتخاب کنید که به شما نزدیک باشد. به نوع برش و نوع دوخت لباس دقت کنید، رنگ های مناسب را انتخاب کنید وجنس پارچه را در نظر بگیرید.چند مدل لباس مجلسی که باید در کمد لباستان داشته باشید!یکی از شناخته ترین آنهارنگ مشکی است که یکی از جذاب‌ترین انتخاب‌ها برای لباس مجلسی است. اگر به نوع پوشش بازیگران زیبا و خوش‌پوش جهان دقت کنید، خواهید دید در مراسم‌های مختلف یک لباس مجلسی بلند مشکی راحتما انتخاب کرده‌اند رنگ مشکی همیشه شما را جذاب نشان می دهد.و حالا در انتخاب پارچه لباس مجلسی مشکی حتما دقت به عمل بیاورید؛ دانتل  گیپور حریر ساتن از جمله پارچه‌هایی هستند که انتخاب مناسبی برای لباس مجلسی شماهستند. برای انتخاب پارچه لباس مجلسی حتما به سایز و قدتان دقت کنید. شما می توانید همراه پیراهنه بلند  از یک بلوز کار شده و دامن شیک بلند برای شرکت در مجالس استفاده نمایید. عزیزانی که برای انتخاب لباس مجلسی بیشتر سمت رنگ قرمز می‌روند بسیارشیک پوش و خوش سیلقه‌اند. سعی کنید اگر لباس قرمز جیغ پوشیدید در نحوه آرایش‌تان دقت بیشتری کنید. این رنگ به خودی خود جلب توجه می‌کند پس لازم نیست از آرایش‌های خیلی تند یا آرایش خلیجی استفاده کنید همیشه آرایش ملایم با رنگ لباس قرمزبیشتر همخوانی دارد.

روش های انتخاب لباس مجلسی مناسب:

از نظر مد هر چه مدل و رنگ پارچه ساده تر باشد، محبوبیت و مقبولیت بیشتری در بین خانم ها دارند. حتمادر انتخاب لباس و پوشیدن لباس تان توجه داشته باشید که برش های آن بر روی اندام تان به زیبایی بنشیند. همچنین می توانید به وسیله کمر بند بر روی کمرتان زیبایی لباستان را دو چندان کنید.همیشه این مدل لباس های تابستانی ما را به یاد رنگ های شاد و متنوع می اندازند. پس در انتخاب رنگ، بسیار دقت کنید. زیرا زیبایی خاصی به پیراهنتان می دهد. در نظر داشته باشید که پیراهن های کوتاه و بدون آستین، برای این فصول بسیار مناسب.روش پارچه های ژرژت و ابریشمی به رنگ های یاسی، مرجانی وطیف است،و همچنان خیره کننده محسوب می شوند به زیبایی خودتان خیلی اهمیت بدید.
قطعا همه خانم ها پیراهن کلاسیک در کمد لباس خود،  برای مراسم های مجلل و موقعیت های خاص معمولا دارند ، پیشنهاد ما به شما ایناست که از طیف رنگی سفید و یا مشکی بیشتر استفاده نمایید. دقت داشته باشید که پیراهنتان خوش دوخت باشد.اگر می خواهید چشم گیر زیبا وجذابتر از همیشه به نظر بیایید. یک پیراهن نیمه رسمی با قد متوسط، متناسب با اندامتان،انتخاب مناسبی برای شما است. پیراهنی از جنس ابریشم به همراه کمربندی از همان جنس بر روی کمر، گزینه برای بانوی چون شماست . این لباس برای دوره های دوستانه مناسب است. در انتخاب رنگ حتما به ترکیب رنگ چشم رنگ مو و پوست خود توجه کنید و متناسب با آن، گزینه تان را انتخاب کنید.

از پیراهن هایی با قد بلند استفاده کنید تا بتوانید همراه آن از کفش های پاشنه بلند زیبااستفاده کنیدکه زیبایی شما را زیاد میکند.هنگامی که شما به مهمانی و ضیافت های خاص میروید ، معمولا از پیراهن هایی به رنگ مشکی استفاده می کنید. ما پیراهن های مناسب مهمانی را دسته بندی کرده ایم، تا بگوییم برای مهمانی ها و مراسم های خاص انتخاب پیراهن مشکی اشتباه است. زیرا ما طیف رنگی متنوع و زیبایی داریم که می توانیم از آنها به جای رنگ مشکی استفاده کنیم. سعی کنید در این مهمانی ها، لباسی متفاوت به تن کنید، مانند پیراهن های زرق و برق دار پولک دوزی شده یا دارای گلدوزی های خاص که درخشش شما را افزایش میدهد.

سخن پایانی:

معمولادر مهمانی ها یا موقعیت های خاصی که شرکت می کنید می خواهید بسیار شیک و زیبا به نظر برسید و زیبایی اندام تان برای شما بسیار مهم است پس گروه تخصصی لست مد پیشنهاد می کند برای داشتن اطلاع بیشتر برای انتخاب  لباس، حتما مقاله ما را در سایت دنبال کنید.

Rate this item
(0 votes)
آخرین مد

پوشش خوب صرفا لباس گران پوشیدن نیست بلکه درست پوشیدن است . قطعا نمی توانیم این مسئله را انکار کنیم که ظاهر افراد و نوع پوششان برایمان مهم نیست ، بی جهت نیست که قدیمی ها می گویند عقل انسان به چشمانش است . ما در این جا برآنیم تا با معرفی محصولات متعدد در زمینه های مختلف چه در ایران و چه در دنیای خاکی بتوانیم کمک شایانی به شما مخاطبین عزیز کرده باشیم . این اتفاق خیلی هم بد نیست چون کمک می کند ما به پوشش خود بیشتر اهمیت بدهیم . سایت تخصصی لست مد با محوریت دیزاین ، پوشش و مد  قصد دارد تا شما را با آخرین مد و فشن روز دنیا آشنا نماید. تیم تخصصی لست مد تمام سعی خود را، برای اینکه کابران سایت انتخاب مناسب و شیک داشته باشند قرار داده است در واقع مشتری مداری هدف ماست. لست مد با کمک کادر خود تصمیم دارد هر آنچه در دنیای مد اتفاق می افتد را پوشش بدهد ، ما به شما می گوییم برای خوش پوش بودن چه استانداردهایی را باید رعایت کنید و با رعایت کدام اصول همیشه و در همه شرایط خوشتیپ باشید .  شما می توانید با دنبال کردن ما از اخبار و حواشی مد با خبر باشید و با تمام برندها ی دنیا بالاخص برندهای موجود در کشور عزیزمان ایران آشنا شوید .

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.