Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
مد و فشن مردانه

مد و فشن مردانه (6)

برای شرکت دریک مجلس عروسی بعد از لباس مجلسی ، برای خانم ها مانتو مجلسی خیلی مهم می باشد و در انتخاب مانتوهای مجلسی دقت و وسواس بیشتری خرج می دهند .

فریم عینک مردانه طبی2019، از آنجا که عینک بخشی از چهره شما را در بر میگیرد بنابراین برای انتخاب عینک مناسب نیاز است که با چهره شما تطابق داشته باشد. امروزه در فشن های مدرن از عینک و مدل های آن به عنوان بخشی از استایل و زیبایی ظاهری استفاده میکنند. در طی چند سال اخیر مدل های فریم از چند ضلعی و مربعی تا دایره ای تغییر یافته وبرای سال 2019 مدل هندسی قرار است خودنمایی کند که معمولا چند ضلعی هستند. این ترکیب از فرم های کودکانه وبزرگسالانه تشکیل شده است که اغلب این فریم‌ها رنگ‌های زرد و بژ و خاکی همراه با طرحهای پلنگی وگلدار دارند که جز سبکهای ایتالیایی محسوب میشوند و بازگشتی به طرح‌های روکو و باروک میباشند.

در این مطلب به معرفی 10 فرد خوش تیپ در جهان پرداخته ایم معیار های این لیست برایتان جالب خواهد بود . جذاب بودن تنها به داشتن چهره‌ای زیبا خلاصه نمی‌شود . بلکه تیپ ، هیکل ، شخصیت و موقعیت اجتماعی نیز در جذابیت افراد تاثیر به سزایی دارد .

امروزه مانند قبل لباس‌ها فقط کالایی برای رفع نیاز پوششی مردم به حساب نمی آید. بلکه تصویری از مجموعه ارزش‌های نمادینی هستند که درون و میان گروه‌های اجتماعی مختلف به صورت جمعی فهمیده می‌شود. یکی از ویژگی‌های اصلی این تصویر آفرینی‌ها تقویت درباره هویت است به خصوص در زمینه جنسیت، نژاد و قومیت، پیشینه طبقاتی و سن می باشد گروه تخصصی لست مد می خواهد در این مقاله شما را با الگوهای مردانه آشنا نماید.

10بازیکن خوشتیپ در جام جهانی روسیه اعلام شد که نام هاف بک تیم ملی ایران  نیز جزو این 10 نفر برتر بوده است.

در طول رشد یک مرد از تبدیل شدن یک پسر به مرد، او می آموزد که نه تنها چگونه خوب به نظر برسد که خارق العاده باشد. با این حال، گاهی اوقات خوب به نظر رسیدن برای یک مرد نقطه قوت محسوب نمی شود. رعایت مد مردانه و پوشیدن لباس های مناسب برای مردها در انجام کارهای روزمره از رفتن به دانشگاه و محل کار گرفته تا تماشای مسابقه تیم مورد علاقه شان بدون اشتباهات زیر غیر ممکن است. با توجه به این، فهرست بلندی از اشتباهات مد مردان آماده نموده ام که بسیاری اوقات در پوشش آنها مشاهده می کنم خصوصاً زمانی که سعی دارند خوش سلیقه و جذاب و پیرو مد روز به نظر برسند.