Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 950

فریم عینک مردانه طبی2019 Featured

By زهرا احمد حسینی ارديبهشت 02, 1398 354 0
فریم عینک مردانه طبی2019 فریم عینک مردانه طبی2019

فریم عینک مردانه طبی2019، از آنجا که عینک بخشی از چهره شما را در بر میگیرد بنابراین برای انتخاب عینک مناسب نیاز است که با چهره شما تطابق داشته باشد. امروزه در فشن های مدرن از عینک و مدل های آن به عنوان بخشی از استایل و زیبایی ظاهری استفاده میکنند. در طی چند سال اخیر مدل های فریم از چند ضلعی و مربعی تا دایره ای تغییر یافته وبرای سال 2019 مدل هندسی قرار است خودنمایی کند که معمولا چند ضلعی هستند. این ترکیب از فرم های کودکانه وبزرگسالانه تشکیل شده است که اغلب این فریم‌ها رنگ‌های زرد و بژ و خاکی همراه با طرحهای پلنگی وگلدار دارند که جز سبکهای ایتالیایی محسوب میشوند و بازگشتی به طرح‌های روکو و باروک میباشند.


البته این نکته حائز اهمیت است که برای خرید عینک مناسب باید علاوه برانتخاب درست مدل فریم به عواملی همچون قیمت مناسب یا ارزان بودن و دوام و سبک بودن آن دقت شود. برای هر فرم صورتی، فریم خاصی وجود دارد و متناسب با هر رنگ پوست، فریم ها در رنگبندی مختلفی وجودارد که برای انتخاب بهتر نکاتی رو برای انتخاب رنگ و نوع فریم در اختیارتون قرار میدهیم.

انتخاب مدل فریم مناسب

 

1) عینک طبی مردانه مناسب برای فرم صورت گرد


صورت گرد دارای عرض و طول یکسان ، همراه با چانه و گونه های گرد و منحنی دار میباشند.
اگر صورت گردی دارید، عینک‌های زاویه دار و باریک، گزینه‌ی مناسبی برای شما است. عینک‌های تخت و مستطیلی شکل صورت شما را کشیده‌تر و لاغرتر نشان میدهد
مدل پروانه‌ای نیز می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای چهره‌ی گرد باشد. به شرطی که قسمت بیرونی آن زاویه دار باشد و انحنا نداشته باشد. فریم‌های ضخیم صورت‌های گرد را تاحدودی سنگین نشان می‌دهند، بنابراین بهتر است از فریم‌های نازک‌تر استفاده کنید.

2) عینک طبی مردانه مناسب برای فرم صورت بیضی


مردانی که صورت بیضی شکل دارند شانس بیشتری در انتخاب عینک دارند. چرا که بیشتر مدل‌های عینک با فرم صورت آن‌ها هم‌خوانی دارد. در فرم صورت بیضی، ارتفاع صورت معمولا بلندتر از عرض صورت است و گونه‌هایی گرد و کشیده دارند. این چهره‌ها هم می‌توانند از عینک‌های زاویه‌دار استفاده کنند و هم عینک‌ها گرد و منحنی. اما باید احتیاط کنند که عینک‌های کاملا مسطح و مستطیلی و یا کاملا گرد ممکن است کمی برای چهره‌ی آن‌ها سنگین به نظر برسد.

 

3) عینک طبی مردانه مناسب برای فرم صورت قلبی


مردانی که صورت قلبی شکل دارند، دارای چانه های کوچکی هستند. برای پوشاندن این حالت از عینک‌های بدون فریم میتواند گزینه‌ی مناسبی باشد. علاوه بر این، عینک‌های گرد نیز تا حدودی می‌توانند تکمیل کننده‌ی خوبی برای این فرم صورت باشند.


4) عینک طبی مردانه مناسب برای فرم صورت مربعی


تنها تفاوت صورت مربعی با دایره ای در زاویه دار بودن فک و پیشانی است که صورت گرد ندارد. پس درانتخاب می‌توانند از عینک‌های خلبانی استفاده کنند.

 

رنگ مناسب فریم برای عینک طبی مردانه


مردانی که در انتخاب تیپ خود از کت و شلوار و کراوات استفاده میکنند، معمولا در مورد عینک باید انتخابی داشته باشند که با استایل رسمیشون در تضاد نباشد. بنابراین رنگ‌های پایه‌ی فلزی (تناژ طلایی و نقره‌ای) و یا مشکی قابل قبول هستند.
اما برای پوشش غیررسمی، می‌توانند از فریم‌های رنگی استفاده کنند، حال چه این رنگ در جزئیات عینک وارد شده باشد و یا به صورت تک رنگ باشد. فریم‌های نازک اغلب برای فریم‌های رنگی مناسب‌ تر خواهند بود.

جمع بندی:


افرادی که به دنبال مد وفشن هستند، امروزه میتوانند از عینک متناسب با رنگ پوست و نوع حالت چهره خود به عنوان استایل یا تیپ خودشون برای تکمیل کردن و نشان دادن شخصیت وزیبایی ظاهری خود استفاده کنند.

 

 

 

 

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.