Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

10 بازیکن خوشتیپ جام جهانی

10بازیکن خوشتیپ در جام جهانی روسیه اعلام شد که نام هاف بک تیم ملی ایران  نیز جزو این 10 نفر برتر بوده است.

جام جهانی 2018 روسیه از روز 24 خرداد آغاز شده است  که علاقه مندان فوتبال برای تماشای تیم منتخباش هروز این بازی ها را تماشا می کنند .در جام جهانی بازیکنانی حضور دارند که علاوه بر توانایی فنی و تاکتیکی همواره سعی می کنند آراسته و شیک پوش باشند و نسبت به دیگر بازیکنن ظاهری فریبنده تری دارند. سایت فرانسوی "doctissimo" ضمن معرفی 10 بازیکن خوش تیپ جام جهانی اعلام نمود اگر تماشای گردش توپ در زمین چمن برای شما زیاد جذاب به نظر نمی رسد در این گزارش سعی می کنیم 10 دلیل قانع کننده برای تماشای رقابت های جام جهانی برایتان بیاوریم که البته شایان ذکر است نام جهانبخش (هاف بک) تیم ملی ایران نیز در این لیست جای دارد.


1-مارکو آسنسیو (اسپانیا)

10 بازیکن خوشتیپ جهانی
10 بازیکن خوشتیپ جام جهانی


آسنسیو 22 ساله با یک متر و 82 سانتی متر قد تمام ویژگی های یک بازیکن خوشتیپ ایده آل را دارد.2-علیرضا جهانبخش (ایران)


این هافبک ایرانی 24 ساله با یک متر و 80 سانتی متر قد همیشه ظاهری مناسب دارد. او از ریش ها و استیل خود به خوبی مراقبت می کند.


3--روی پاتریشیو (پرتغال)


این دروازه بان 30 ساله با یک متر و 90 ساتی متر قد قطعا یکی از بازیکنان جذاب جام جهانی است.


4- موسی سو (سنگال)


این مهاجم 32 ساله خوش هیکل دلیلی برای حسادت کردن به جوان ترها ندارد چون به اندازه کافی جذاب هست..


5- نیمار (برزیل)


نیمار 26 ساله بیشتر به خاطر انتقال جنجالی اش به پاری سن ژرمن معروف است تا سایز قد و میزان وزن. او همیشه لبخند و نگاه جذابی دارد.


6- آنتوان گریزمان (فرانسه)


این مهاجم مشهور فرانسوی 27 ساله با یک متر و 75 سانتی متر قد هم به دلیل استعداد فوق العاده و هم به خاطر جذابیت ظاهری محبوبیت زیادی در بین مردم دارد.


7- رادامل فالکائو (کلمبیا)


این مهاجم 32 ساله کلمبیایی همچنان استیل مناسب خود را حفظ کرده است. او فیزیک خوب و موهای مرتبی دارد و معمولا موهایش را رو به عقب شانه می کند.


8- متیو لکی (استرالیا)


این بازیکن 27 ساله با یک متر و 81 سانتی متر قد واقعا یکی از بازیکنان خوش تیپ جام جهانی است. او با استیل جذابش کاری می کند که شما به فوتبال علاقه مند شوید.


9- مونیر محمدی (مراکش)


دروازه بان 29 ساله تیم ملی مراکش با قد و قامت بلندش توجه هر تماشاگری را به خود جلب می کند. او یک متر و 90 سانتی متر قد دارد.


10- کوین تراپ (آلمان)


دروازه بان تیم ملی آلمان و باشگاه پاری سن ژرمن با یک متر و 89 سانتی متر قد یکی دیگر از بازیکنان خوش تیپ جام جهانی محسوب می شود.

Rate this item
(0 votes)
آخرین مد

پوشش خوب صرفا لباس گران پوشیدن نیست بلکه درست پوشیدن است . قطعا نمی توانیم این مسئله را انکار کنیم که ظاهر افراد و نوع پوششان برایمان مهم نیست ، بی جهت نیست که قدیمی ها می گویند عقل انسان به چشمانش است . ما در این جا برآنیم تا با معرفی محصولات متعدد در زمینه های مختلف چه در ایران و چه در دنیای خاکی بتوانیم کمک شایانی به شما مخاطبین عزیز کرده باشیم . این اتفاق خیلی هم بد نیست چون کمک می کند ما به پوشش خود بیشتر اهمیت بدهیم . سایت تخصصی لست مد با محوریت دیزاین ، پوشش و مد  قصد دارد تا شما را با آخرین مد و فشن روز دنیا آشنا نماید. تیم تخصصی لست مد تمام سعی خود را، برای اینکه کابران سایت انتخاب مناسب و شیک داشته باشند قرار داده است در واقع مشتری مداری هدف ماست. لست مد با کمک کادر خود تصمیم دارد هر آنچه در دنیای مد اتفاق می افتد را پوشش بدهد ، ما به شما می گوییم برای خوش پوش بودن چه استانداردهایی را باید رعایت کنید و با رعایت کدام اصول همیشه و در همه شرایط خوشتیپ باشید .  شما می توانید با دنبال کردن ما از اخبار و حواشی مد با خبر باشید و با تمام برندها ی دنیا بالاخص برندهای موجود در کشور عزیزمان ایران آشنا شوید .

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.