Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

طریقه ست کردن لباس ها ، ست کردن لباس اصول و قوائدی دارد که افراد کمی آن را دانسته و رعایت می کنند . در این مقاله ما روش صحیح ست کردن لباس ها را به شما توضیح می دهیم .

لباس های مناسب برای خانم های لاغر 2 ، در ادامه ی مقاله ی قبلی راه هایی برای انتخاب لباس های مناسب برای اندام های لاغر به شما پیشنهاد می شود . انتخاب لباس های مناسب با فرم بدن خیلی خیلی مهم است . گاهی انتخاب بعضی لباس ها اندام شما را لاغر تر از واقعیت نشان می دهد .

لباس های مناسب برای خانم های لاغر  ، خانم هایی با اندام لاغر مثل خانم هایی که اضافه وزن دارند مدام به دنبال لباس هایی هستند که اندامشان را پرتر نشان دهد. مد شناسان معتقدند داشتن اندام لاغر خیلی بهتر از اندام های چاق است ، اما در صنعت مد استفاده از خانم هایی با اندام لاغر معمولا با شکست مواجه می شود .

لباس هایی که خانم های چاق را لاغر می کند 2 ، در مقاله قبلی در مورد راه هایی برای انتخاب لباس هایی با پارچه ، رنگ و ... صحبت کردیم که برای لاغر نشان دادن اندام مناسب بودند . امروز در ادامه مطلب قبلی ، در مورد لباس هایی صحبت می شود که اضافه وزن را می پوشاند .

لباس هایی که خانم های چاق را لاغر می نماید ، رژیم گرفتن به همراه انجام حرکات ورزشی می تواند راهی مناسب برای کاهش وزن باشد. اما این کار به مدت زمان نسبتا طولانی نیاز دارد .

انتخاب بهترین رنگ برای فصل پاییز ، لباس و پوشش هر فردی با توجه به تغییر فصل و آب و هوا عوض می شود . بسیاری از خانم ها ترجیح می دهند که در فصل های مختلف رنگ مو ، رنگ لاک ناخن و عطر خود را تغییر دهند به این دلیل که هر فصل رنگ خاص خود را دارد .

مدلینگ صورت چیست ؟ ، به صورت هایی که دارای برجستگی همراه با تناسب با دیگر اجزای صورت هستند، مدلینگ یا صورت های زاویه دار می گویند.

چگونه لباس های خاکی رنگ را ست کنیم ؟ ، رنگ های خاکی اندام را لاغر تر نشان می دهند ورنگ بسیار مناسبی برای فصل تابستان است .

نکاتی درباره انتخاب کوله پشتی ، امروزه علاوه بر افراد محصل بسیاری افراد برای رفتن به محل کار، دانشگاه، کوه و تفریح از کوله پشتی استفاده می کنند. کوله ها اغلب مورد پسند افراد جوان می باشد چرا که حالت اسپرت تری دارند و در ضمن استفاده از این کوله ها نسبت به سایر کیف ها بسیار راحت تر و در ضمن سالم تر می باشد.

برای شرکت دریک مجلس عروسی بعد از لباس مجلسی ، برای خانم ها مانتو مجلسی خیلی مهم می باشد و در انتخاب مانتوهای مجلسی دقت و وسواس بیشتری خرج می دهند .

صفحه1 از5