Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

چگونه تیپ اسپرت دخترانه بزنیم؟، برای داشتن یک تیپ اسپرت دخترانه باید یک سری نکات را رعایت کنید. زیبا و خوش استایل به نظر رسیدن اصلا کار سختی نیست ، به شرطی که اصول و ترفندهای خوش پوش بودن را بلد باشیدو مدل خودتان را پیدا کنید. یکی از مدل های پوشاک مورد علاقه دختران جوان ، تیپ اسپرت است که روحیه سرزنده و شاد یک نوجوان را در وجود آنها تداعی می کند. در این مقاله به رازهای داشتن یک تیپ اسپرت دخترانه اشاره می کنیم و آنها را برایتان بازگو می کنیم.

مانتو مناسب افراد لاغر، لباس در هر قوم و ملیت متفاوت می باشد .در فرهنگ و جامعه ایران بشترین چیزی که در پوشش زنان نقش اساسی دارد، مانتو میباشد. استفاده از مانتو در هر ارگانی نوع متناسب به خودش را میطلبد، اما نکته ی مهمی که در همه این موارد باید به آن توجه شود بحث متناسب بودن تن خور و راحتی آن و متناسب فصل بودن است.

فریم عینک مردانه طبی2019، از آنجا که عینک بخشی از چهره شما را در بر میگیرد بنابراین برای انتخاب عینک مناسب نیاز است که با چهره شما تطابق داشته باشد. امروزه در فشن های مدرن از عینک و مدل های آن به عنوان بخشی از استایل و زیبایی ظاهری استفاده میکنند. در طی چند سال اخیر مدل های فریم از چند ضلعی و مربعی تا دایره ای تغییر یافته وبرای سال 2019 مدل هندسی قرار است خودنمایی کند که معمولا چند ضلعی هستند. این ترکیب از فرم های کودکانه وبزرگسالانه تشکیل شده است که اغلب این فریم‌ها رنگ‌های زرد و بژ و خاکی همراه با طرحهای پلنگی وگلدار دارند که جز سبکهای ایتالیایی محسوب میشوند و بازگشتی به طرح‌های روکو و باروک میباشند.

کت و شلوار دخترانه، کت و شلوار فقط مختص آقایان نیست، بلکه خانم ها نیز می توانند در انواع اسپرت و مجلسی از پوشیدن کت و شلوار لذت ببرند. اتفاقا، طرح ها و مدلهای کت و شلوار زنانه، بسیار بیشتر از کت و شلوار مردانه است. مثلا کت با شلوار پاچه گشاد راسته و دمپا و.. اینها مواردی است که خانم ها را، در انتخاب کت و شلوار مناسب سر در گم می کند. و همچنین خانم ها می توانند رنگ های بیشتری را برای انتخاب، در نظر بگیرند. چرا که آقایان اکثرا از یک طیف رنگی  و از رنگ های خنثی مانند طوسی، سورمه ای،کرم، سفید و سیاه استفاده می کنند. اما خانم ها از همه رنگ ها می توانند استفاده کنند.

تیپ اسپرت بهاره دخترانه، خوشتیب بودن و شیک بودن، خیلی هم سخت نیست. کافیست مدهای روز را، بدانید و ترتیب ست کردن آنها را، بیاموزید. البته منظور این نیست که، تابع مطلق مد باشید، گاهی ممکن است لباسی مد باشد و اصلا مناسب شما نباشد و گاهی برعکس.

شال و روسری سال 98 چی مده؟، شال و روسری در میان بانوان ایرانی، جایگاه ویژه ای دارد. هرگز برهنگی در میان ایرانیان، مرسوم نبوده و مورد نکوهش قرار گرفته، حتی ملکه ها در دوران باستان، در ایران یک چادر کوتاه که مانند روسری های قواه دار امروزیست، سر می کرده اند. که دارای نقش و نگار فراوان هم بوده اند. جنس این شالها عموما ابریشم خالص بوده و دارای نقش و طرح های بسیار زیبا و اسلیمی بوده اند.

مدل مانتو بهاری، مدل مانتو یکی از اصلی ترین پوشش های زنان، بویژه زنان ایرانی است، که پوشش تقریبا کاملیست. که بسته به انتخابتان باعث می شود اندام شما را ، بهتر و یا بدتر نشان دهد. پس در انتخاب مانتو، به ویژگی های اندام خود ( کوتاه یا بلند بودن، چاق یا لاغر بودن) دقت نمایید. تا از پوشیدن آن مانتو معذب نباشید.

مدل محبوب لباس شب مادلینگ ها و سلبریتی ها، همه انسان ها، خصوصا بانوان دوست دارند در همه مجالس، خوشتیپ و زیبا به نظر برسند. چرا که آنها با این کار، اعتماد به نفس بیشتری دارند و در برقراری ارتباط با دیگران بهتر عمل می کنند.
و در ضمن هر لباسی که انسان  به تن می کند، معرف سلیقه و نوع شخصیت اوست و در نگاه اول، باعث قضاوت درست یا نادرست در مورد فرد می شود، پس سعی کنید همیشه لباسی بر تن کنید که شخصیت و هویت شما را، زیر سوال نبرد.

اگر می گوییم 15 نکته خوشتیپی خانم ها بدین معنا نیس که خانم ها پس از اینکه این نکات را رعایت کردند خوشتیپ شدند.بلکه این نکات عادات روز مره خانم های خوشتیپ است. با ما در لست مد همراه باشید تا 15 نکته جذاب خوشتیپ بودن خانم ها را برای شما معرفی کنیم.

جدیدترین مدل مانتوهای بافت پاییزه ، انتخاب مانتوی مناسب به اندام و استایل شما فرم می دهد و ظاهری شیک و زیبا برای شما می سازد . همچنین انتخاب یک مانتو مناسب کار دشواری است اما می توانید با دانستن چند نکته مهم در خرید مانتو ، کاری راحت برایتان باشد .

صفحه1 از4