Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
مد

مد (14)

ترندهای برتر آرایش در سال 99 ، با فرا رسیدن سال نو سبک آرایش بانوان نیز تحت تاثیر قرار می گیرد. ایده های آرایشی از بین مدل های ارائه شده توسط کارشناسان آمریکایی، انگلیسی، فرانسوی و ایتالیایی انتخاب می شوند.

رنگ سال 99

فروردين 07, 1399

رنگ سال 99 ، افرادی که تیپ و ظاهر برایشان مهم است هر سال به این نکته توجه دارند که رنگ سال جدید چه خواهد بود تا بتوانند لباس و اکسسوری که برای خود تهیه می کنند مطابق با رنگ سال باشد.

مدلینگ مرد

آخرین مد خرداد 08, 1398

این روزها باتوجه به بازار داغ وتب مدلینگ شدن در بین جوانان و نوجوانان به فکر تهیه ی مقاله ای برای شما دوستداران این حرفه شدیم.

مدلینگ شغلی پر زرق و برق به نظر می آید و هنوز هم تب آن داغ است . ممکن است شما هم از آن دسته افرادی باشید که اندام و چهره ی مناسبی داشته و این استعداد را در خود می بینند ، باشید اما نمی دانید مدلینگ چه فضایی دارد یا چگونه باید وارد آن شد .

با لست مد نویسنده آنلاین شو! ، لست مد مفتخر است از همه عزیزانی که دستی به قلم دارند ، دعوت به همکاری کند .

پوشاک چیست ؟ پوشاک یا لباس در لغت کلمه ای عربی است که ریشه در " تلبیس " به معنای " پوشاندن " دارد . لباس ، پوشاک یا تن پوش هر آن چیزیست که بر تن می پوشند . پوشاک از ابتدا نقش حفاظتی را برای جسم انسان ایفا کرده است اما پس از مدتی کاربرد های آن بیشتر و پیچیده تر شد . در ادامه نیاز انسان به پوشاک ، تاریخچه ی پوشاک ، انواع و روش های تبلیغ و فروش پوشاک را با هم بررسی می کنیم .

لباس چیست ؟

آخرین مد تیر 22, 1397

لباس چیست ؟ لباس در لغت کلمه ای عربی است که ریشه در "تلبیس" به معنای "پوشاندن" دارد . لباس ، پوشاک یا تن پوش هر آن چیزیست که بر تن می پوشند . پوشاک از ابتدا نقش حفاظتی را برای جسم انسان ایفا کرده است اما پس از مدتی کاربرد های آن بیشتر و پیچیده تر شد . در ادامه نیاز انسان به لباس ، تاریخچه ی لباس ، انواع و روش های تبلیغ و فروش لباس را با هم بررسی می کنیم .

استایل چیست

آخرین مد تیر 22, 1397

استایل چیست ، زمانی شما می توانید بگویید که از استایل خوبی برخوردار بوده اید که از یک فرد نزدیک بخواهیم درباره هرچیزی که درباره ما فکر می کند صحبت کند، آن وقت می توانیم ببینیم در ساخت استایل درست خود موفق بوده ایم یا خیر استایل را می توان این طور تعریفی کرد به مجموعه ای از نوع لباس پوشیدن ، حرف زدن ، حرکت های بدن یا هر چیز دیگری که شما مربوط می شود استایل می گویند . این خود گاهی شامل  احساسات ، افکار ، علایق و ارزش ها نیزمی شود .

خیاط چیست

آخرین مد تیر 19, 1397

خیاط چیست ؟ خیاط و یا دوزنده که در قدیم به آن درزی می گفتند. در واقع کسی که می تواند با پارچه برای افراد جامعه پوشش مناسبی را بدوزد را می گویند. به طور کلی افراد یکه که کار خیاطی انجام می دهند به پارچه ، مد و لباس علاقه خاصی دارند و اصولا افراد منظم و دقیقی هستند.

پارچه چیست

آخرین مد تیر 19, 1397

پارچه چیست؟ با توجه به نقش اساسی و غیر قابل چشم پوشی که پارچه در زندگی انسان دارد، ازجمله صنعت و پوشاک، می توان آن را در شاخه های مختلف بررسی کرد. در مقاله پارچه چیست، موارد زیر را بررسی می کنیم؛ تعریف پارچه، انواع بافت پارچه، نیاز انسان به پارچه، تاریخچه ی پارچه در ایران و جهان، ویژگیهای پارچه های دستباف، انواع پارچه، قیمت پارچه، روش های تولید پارچه در ادامه با لست مد همراه باشید.