Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
مد

مد (12)

این روزها باتوجه به بازار داغ وتب مدلینگ شدن در بین جوانان و نوجوانان به فکر تهیه ی مقاله ای برای شما دوستداران این حرفه شدیم.

مدلینگ شغلی پر زرق و برق به نظر می آید و هنوز هم تب آن داغ است . ممکن است شما هم از آن دسته افرادی باشید که اندام و چهره ی مناسبی داشته و این استعداد را در خود می بینند ، باشید اما نمی دانید مدلینگ چه فضایی دارد یا چگونه باید وارد آن شد .

با لست مد نویسنده آنلاین شو! ، لست مد مفتخر است از همه عزیزانی که دستی به قلم دارند ، دعوت به همکاری کند .

پوشاک چیست ؟ پوشاک یا لباس در لغت کلمه ای عربی است که ریشه در " تلبیس " به معنای " پوشاندن " دارد . لباس ، پوشاک یا تن پوش هر آن چیزیست که بر تن می پوشند . پوشاک از ابتدا نقش حفاظتی را برای جسم انسان ایفا کرده است اما پس از مدتی کاربرد های آن بیشتر و پیچیده تر شد . در ادامه نیاز انسان به پوشاک ، تاریخچه ی پوشاک ، انواع و روش های تبلیغ و فروش پوشاک را با هم بررسی می کنیم .

لباس چیست ؟ لباس در لغت کلمه ای عربی است که ریشه در "تلبیس" به معنای "پوشاندن" دارد . لباس ، پوشاک یا تن پوش هر آن چیزیست که بر تن می پوشند . پوشاک از ابتدا نقش حفاظتی را برای جسم انسان ایفا کرده است اما پس از مدتی کاربرد های آن بیشتر و پیچیده تر شد . در ادامه نیاز انسان به لباس ، تاریخچه ی لباس ، انواع و روش های تبلیغ و فروش لباس را با هم بررسی می کنیم .

استایل چیست ، زمانی شما می توانید بگویید که از استایل خوبی برخوردار بوده اید که از یک فرد نزدیک بخواهیم درباره هرچیزی که درباره ما فکر می کند صحبت کند، آن وقت می توانیم ببینیم در ساخت استایل درست خود موفق بوده ایم یا خیر استایل را می توان این طور تعریفی کرد به مجموعه ای از نوع لباس پوشیدن ، حرف زدن ، حرکت های بدن یا هر چیز دیگری که شما مربوط می شود استایل می گویند . این خود گاهی شامل  احساسات ، افکار ، علایق و ارزش ها نیزمی شود .

خیاط چیست ؟ خیاط و یا دوزنده که در قدیم به آن درزی می گفتند. در واقع کسی که می تواند با پارچه برای افراد جامعه پوشش مناسبی را بدوزد را می گویند. به طور کلی افراد یکه که کار خیاطی انجام می دهند به پارچه ، مد و لباس علاقه خاصی دارند و اصولا افراد منظم و دقیقی هستند.

پارچه چیست؟ با توجه به نقش اساسی و غیر قابل چشم پوشی که پارچه در زندگی انسان دارد، ازجمله صنعت و پوشاک، می توان آن را در شاخه های مختلف بررسی کرد. در مقاله پارچه چیست، موارد زیر را بررسی می کنیم؛ تعریف پارچه، انواع بافت پارچه، نیاز انسان به پارچه، تاریخچه ی پارچه در ایران و جهان، ویژگیهای پارچه های دستباف، انواع پارچه، قیمت پارچه، روش های تولید پارچه در ادامه با لست مد همراه باشید.

چگونه استایل شخصی برای خود داشته باشیم؟، استایل ترکیبی است از لباس پوشیدن نوع حرف زدن و رفتار فرد است که سبک زندگی افراد را به دیگران القا می کند . اینکه برای خود استایل شخصی داشته باشید آسان نیست . داشتن سبک خاص میتواند علاوه بر احساسات خود و دیگران بر روی اعتماد به نفس شما نیز اثر گذار باشد.

گروه تخصصی لست مد قصد دارد شما را با بزرگترین و بهترین مراکز خرید پوشاک در کلان شهر تهران آشنا نماید. در واقع می توان گفت تمام مراکز خریدی که در شرق ؛ غرب ، شمال و جنوب وجود دارد و برندهای معتبری در این مراکز مشغول فعالیت می باشند، آشنا نماید با ما همرا باشید تا گشتی در تهران بزرگ بزنیم.