Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

رنگ سال 99 Featured

By اصلانی فروردين 07, 1399 167 0
رنگ سال 99 رنگ سال 99

رنگ سال 99 ، افرادی که تیپ و ظاهر برایشان مهم است هر سال به این نکته توجه دارند که رنگ سال جدید چه خواهد بود تا بتوانند لباس و اکسسوری که برای خود تهیه می کنند مطابق با رنگ سال باشد.

اگر یادتان باشد رنگ سال 98 رنگ مرجانی اعلام شد که بسیار هم طرفدار پیدا کرد اما امسال رنگ آبی کلاسیک که بیانگر آرامش، اعتماد به نفس و ارتباط اجتماعی است به عنوان رنگ سال 99 انتخاب شده است.


رنگ و مدل مانتو سال 99


با شروع سال جدید دختران و بانوان همیشه در پی تهیه مانتو و شال مناسب برای عید می باشند. مانتو یکی از مواردی است که نقش بسیار مهمی در زیبایی تیپ خواهد داشت. همانطور که گفته شد امسال رنگ آبی کلاسیک مد می باشد اما رنگ دیگری نیز بر اساس پیشنهاد موسسه بنتون، سفید مرجانی اعلام شده است. این رنگ در عین شاد بودن از آرامش خاصی برخوردار است. چنانچه امسال قصد خرید مانتو دارید، رنگ سفید مرجانی و آبی کلاسیک را در اولویت انتخاب خود قرار دهید. یا می توانید ترکیبی از این دو رنگ را استفاده کنید مثلا برای مانتو پیشنهاد می شود از رنگ سفید مرجانی استفاده کنید و برای شال و روسری هم می توانید رنگ آبی کلاسیک را انتخاب کنید. علت اینکه به این رنگ سفید مرجانی گفته می شود این است که مرجان های دریایی بعد از مرگ به رنگ سفید در می آیند. رنگ آبی کلاسیک هم به گونه ای است که برای تمامی سنین مناسب بوده و تمامی افراد می توانند برای ست کردن لباس از آن استفاده کنند. در ضمن رنگی است که مورد پسند بیشتر آقایان بوده و آنها هم می توانند از این رنگ برای لباس و کفش خود استفاده کنند.

 


مدل های جدید شال و روسری مطابق با رنگ سال 99


شال و روسری باید با مانتو و نوع تیپتان هماهنگ باشد. جالب است بگوییم شال و روسری آبی کلاسیک در کنار رنگ های دیگر هم می تواند به صورت اسپرت باشد و هم به صورت فانتزی و یا حتی رسمی باشد. این ویژگی یکی از خصوصیات رنگ آبی کلاسیک می باشد. برای اینکه شالتان برای مراسم رسمی و مجلسی مناسب باشد می توانید در کنار این رنگ، از رنگ صورتی چرک استفاده کنید و یا اگر به فکر تیپ اسپرت با این رنگ هستید می توانید مانتوی خود را سفید ارغوانی با شلواری جین سورمه ای و یا آبی تیره و روسری آبی کلاسیک، کتونی و یا کالج سورمه ای و یا آبی نفتی انتخاب نمایید. در هر صورت بهترین رنگ برای ست کردن به شمار می رود و در عین زیبایی و شیک بودن به راحتی با سایر لباس ها ست می شود.


نتیجه پایانی


رنگ آبی کلاسیک رنگی است که می توان گفت تقریبا به هر رنگ پوستی می آید و نباید نگران این باشید که رنگ مناسبی برایتان نیست. برخی افراد تمایلی به استفاده از رنگ های روشن مانند سفید ارغوانی ندارند اما این رنگ توانسته طرفداران بسیاری را به سوی خود جذب کند، شیک بودن این رنگ تا حدی است که بسیاری از افراد از این رنگ برای دکوراسیون منزل خود در سال 99 استفاده می کنند.

 

 

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.