Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

مدلینگ مرد

این روزها باتوجه به بازار داغ وتب مدلینگ شدن در بین جوانان و نوجوانان به فکر تهیه ی مقاله ای برای شما دوستداران این حرفه شدیم.


مدلینگ مرد


امروزه اکثر برند های معروف لباس برای فروش بهتر دیده شدن از انواع مدل های خانم، آقا و حتی کودک هم استفاده می کنند. که امروزه هم شاهد مدلینگ های جذاب آقا هستیم که این مدلینگ از استایل و چهره های جذاب برخوردار هستند.


استانداردهای مدلینگ شدن در خارج از کشور (ایران) چیست؟


شرایط مدلینگ شدن در خارج از ایران هم تابع تعدادی از استاندارد های مدلینگ است هاست که هر کشور بر اساس آن کار می کند. برای مثال درکشور ایتالیا چون میانگین قدی مردم این کشور بالاست در نتیجه حداقل قد برای مدل های نمایش زنده  در آقایان 185 سانتی متر و در بانوان 175 سانتی متر است که معمولا" از آقایان با قد 189 و بانوان با قد 179 به طور میانگین و اندام متناسب یا ترکه ای در پروژه استفاده میشود ، اما در زمینه مدل شدن عکس قد مدل اهمیت زیادی ندارد و بیشترین امتیاز به استانداردهای چهره و تناسب اندام مدل اختصاص داده میشود،
البته که این دو مورد نیز به نیاز آژانس مدلینگ و برندها متغییر است و بستگی دارد. و ممکن است اندامی که برای یک آژانس مدلینگ مورد نیاز و تایید است برای آژانس دیگر اهمیت نداشته باشد ، توضیح دلایل این نکته بسیار گسترده و تخصصی است زیرا مدلینگ و شاخه های آن بسیار متنوع و گسترده و در عین حال تخصصی.


چگونه یک مدلینگ مرد جذاب شویم؟


برای اینکه یک مدلینگ مرد حرفه ای شوید شما باید تعدادی از شرایط را رعایت کنید تا بتوانید در این حرفه خوش بدرخشید.مثلا
از نظر روانی خود را قوی کنید.
مدلینگ مرد باید حرفه ای فکر کند و حرفه ای عمل کند.
مدلینگ مرد باید مشاور و استایلیست خوبی داشته باشد.
مدلینگ در دنیای امروزی باید با مخاطب تعامل کند. دوران چهره های صرفا خوشگل گذشت!
 باید استراتژیست داشته باشد تا در کمیپن ها، بیش تر دیده شود.
هیچ وقت وابسته صرف ظاهر نشوید.
باید آماده پوشیدن هر چیزی باشید.
این کار نیاز به صبوری دارد. نیاز به خلاقیت ، نیاز به اعتماد به نفس.بالا دارید
توصیه های منتقدان را جدی بگیرید. دشمنان، بهترین مشاوران هستند!
از شب زنده داری های غیر ضروری پرهیز کنید.
حتما برای خودتان یک عکاس حرفه ای انتخاب کنید.
به سلامتی و اندام خودتان اهمییت دهید و زمان مشخصی را به ورزش کردن بپردازید.


درآمد این حرفه (مدلینگ) چقدر است؟


تعدادی علاقمند هستند که بدانند در آمد این حرفه چقدر می باشد. درآمد حاصل از شغل مدلینگ به شرایط بسیار زیادی  بستگی دارد مثل سطح توانایی و سابقه مدلینگ ، علم مدل در زمینه مدلینگ ، تناسب اندام و جذابیت چهره ، سبک ابداعی توسط مدل و... که این درآمد در ایران از روزی 100 هزار تومان شروع میشود تا نهایتا" روزی 3 میلیون تومان.می رسد.درکشور ایران به عنوان شغل اصلی نمیتوان به مدلینگ نگاه کرد و بهتر است شغل دوم یا در کنار شغل اول به عنوان علاقه و تفریح شخص محسوب شود چرا که تعداد پروژه ها و مبالغ دریافتی در ایران نسبت به دیگر کشورهایی که در عرصه مد فعالیت دارند از جایگاه پایین تری برخوردار می باشد.


آژانس های مدلینگ


آژانس های مدلینگ به موسساتی گفته می شوند که با جمع آوری و استعدادیابی و آموزش تعدادی الگوی انسانی (مدل) فعالیت های آنها را تحت پوشش قرار می دهند. به آنها برای ورود به دنیای مدلینگ کمک می کند. یک مدل می تواند به صورت شخصی به انجام فعالیت های مدلینگ بپردازد اما فعالیت یک الگوی انسانی (مدل) از طریق یک کارگزار مدلینگ باعث می شود تا علاوه بر بالا رفتن سطح کاری، شانس وی در ورود به دنیای مدلینگ و آشنایی با برندها ی معتبر افزایش پیدا کند که این امر نقش مهمی در صنعت مد و پوشاک دارد.

سخن آخر


در آخر اینکه خانم ها و دختر های جوانی که علاقه شدیدی به این حرفه دارند باید خیلی حواسشان را جمع کنند زیرا بسیاری از شرکت ها با حقه های دروغین آن ها را فریب داده و از آن ها سود استفاده های زیادی می کنند که این سو استفاده ها تاثیرات خیلی بدی در روحیه و ذهن آن ها می گذارد.Rate this item
(1 Vote)
آخرین مد

پوشش خوب صرفا لباس گران پوشیدن نیست بلکه درست پوشیدن است . قطعا نمی توانیم این مسئله را انکار کنیم که ظاهر افراد و نوع پوششان برایمان مهم نیست ، بی جهت نیست که قدیمی ها می گویند عقل انسان به چشمانش است . ما در این جا برآنیم تا با معرفی محصولات متعدد در زمینه های مختلف چه در ایران و چه در دنیای خاکی بتوانیم کمک شایانی به شما مخاطبین عزیز کرده باشیم . این اتفاق خیلی هم بد نیست چون کمک می کند ما به پوشش خود بیشتر اهمیت بدهیم . سایت تخصصی لست مد با محوریت دیزاین ، پوشش و مد  قصد دارد تا شما را با آخرین مد و فشن روز دنیا آشنا نماید. تیم تخصصی لست مد تمام سعی خود را، برای اینکه کابران سایت انتخاب مناسب و شیک داشته باشند قرار داده است در واقع مشتری مداری هدف ماست. لست مد با کمک کادر خود تصمیم دارد هر آنچه در دنیای مد اتفاق می افتد را پوشش بدهد ، ما به شما می گوییم برای خوش پوش بودن چه استانداردهایی را باید رعایت کنید و با رعایت کدام اصول همیشه و در همه شرایط خوشتیپ باشید .  شما می توانید با دنبال کردن ما از اخبار و حواشی مد با خبر باشید و با تمام برندها ی دنیا بالاخص برندهای موجود در کشور عزیزمان ایران آشنا شوید .

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.