Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

رنگ مو سال 99 ، رنگ مو یکی از مواردی است که آقایان و بیشتر بانوان از آن به عنوان یکی از فاکتورهای زیبایی استفاده می کنند. همانطور که می دانید طیف رنگ مو بسیار گسترده بوده و همین گستردگی سبب شده که افراد در انتخاب رنگ مو دچار سر درگمی شوند.

لحظه تحویل سال 99 ، از زمان های گذشته عید نوروز برای ایرانیان از اهمیت بالایی برخوردار بوده و عیدی بزرگ و با شکوه برایشان به شمار می رورد. ایرانی ها هر سال اولین روز از سال جدید را عید نوروز نام نهاده اند و سال نو خود را با شروع فصل بهار در نظر می گیرند.

 سفره هفت سین سال 99 ، عید نوروز یکی از کهن ترین رسومی است که از دوران قدیم تا کنون در بین ایرانیان به جا مانده است. سفره هفت سین ایرانیان با ورود اسلام به ایران، به قرآن مجید مزین شد. همانطور که می دانید سفره هفت سین از اجزای مختلفی مانند سنجد، سرکه، سمنو، سماق، سیر، سیب و سبزه تشکیل شده است که هر یک بیانگر مفاهیمی چون رویش، زایش، فراوانی، برکت و ... می باشد.

رنگ سال 99 ، افرادی که تیپ و ظاهر برایشان مهم است هر سال به این نکته توجه دارند که رنگ سال جدید چه خواهد بود تا بتوانند لباس و اکسسوری که برای خود تهیه می کنند مطابق با رنگ سال باشد.

هایفوتراپی چیست ، با افزایش سن طبیعتا پوست کیفیت اولیه خود را از دست داده و دچار افتادگی خواهد شد. امروزه راههای زیادی برای جلوگیری از افتادگی پوست صورت و یا کاهش چین و چروک های صورت ابداع شده است. یکی از این شیوه های نوین هایفوتراپی می باشد.

کربوکسی تراپی چیست ، یکی دیگر از روش های زیباسازی پوست صورت و بدن کربوکسی تراپی می باشد. در این روش گازی به نام کربنیک توسط دستگاهی به زیر پوست تزریق می شود. کربوکسی نام علمی گاز دی اکسید کربن می باشد هنگامی که این گاز وارد زیر پوست می شود

تناسب اندام با ورزش تی آر ایکس ، یکی دیگر از راه های تناسب اندام که امروزه مرسوم شده است، ورزش تی آر ایکس می باشد. چنانچه افراد قصد لاغری داشته باشند این ورزش می تواند نقطه شروع خوبی برای آنها باشد.

تناسب اندام با زومبا ، امرزه یکی از ورزش هایی که برای لاغری و تناسب اندام به خصوص در میان بانوان رواج پیدا کرده است ورزش زومبا می باشد، این ورزش تحرک بالایی داشته و ترکیبی از تمرینات هوازی و رقص می باشد که با ریتم های مخصوصی که دارد، برای ورزشکاران سرگرم کننده بوده و جذابیت بالایی دارد.

وسواس شتسشو چیست ، این نوع اختلال روانی، سبب می شود فرد مدام احساس کند دست های وی کثیف است به همین خاطر دست های خود را به طور مکرر می شوید. اگر شستن بیش از حد دستها، سبب اختلال در زندگی روزمره فرد شود می توان گفت فرد به OCD مبتلا شده است.

هوش هیجانی چیست ، هوش هیجانی را می توان این چنین تعریف کرد که قدرت و توانایی دریافت هیجانات خودمان و سایرین. یعنی اینکه بتوانیم احساسات خود و دیگران را بشناسیم و از آنها در جهت مثبت و سازنده استفاده کنیم. عموما افرادی که دارای هوش هیجانی بالایی هستند