Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
×

هشدار

Joomla\CMS\Filesystem\Folder::create: پوشه را نمی تواند ایجاد نمایدPath: /home/lastadmin/public_html/cache/com_templates

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 823

فال روز 24 فروردین 1399

نوع آرایش و شخصیت شما ، روانشناسان بر این باورند که با توجه به نوع آرایش زنان و دختران می توان تا حدودی به شخصیت درونی آنها پی برد. تا بحال روانشناسان تحقیقات بسیاری را در این زمینه انجام داده اند و در بیشتر موارد به نتایج مشابهی دست یافته اند. در این مقاله به بررسی دقیق نوع آرایش و شخصیت افراد می پردازیم.

طرز تهیه گوش فیل ، گوش فیل ها یکی از شیرینی های خوشمزه و لذیذ در بین ایرانیان است، ما از این شیرینی بیشتر در مناسبت هایی مانند ماه رمضان در کنار زولبیا و بامیه استفاده می کنیم.

فال روز 23 فروردین 1399

فال روز 22 فروردین 1399

نکاتی درباره انتخاب کوله پشتی ، امروزه علاوه بر افراد محصل بسیاری افراد برای رفتن به محل کار، دانشگاه، کوه و تفریح از کوله پشتی استفاده می کنند. کوله ها اغلب مورد پسند افراد جوان می باشد چرا که حالت اسپرت تری دارند و در ضمن استفاده از این کوله ها نسبت به سایر کیف ها بسیار راحت تر و در ضمن سالم تر می باشد.

بادی اسپلش ها و شیوه استفاده از آنها ، بادی اسپلش ها سبب خوشبو شدن بدن می شوند که عطری ملیح و سبک نیز دارند. در ضمن برخی از بادی اسپلش ها خواص آبرسانی داشته و سبب لطلافت و جوانی پوست بدن می شوند. این محصولات در انواع زنانه و مردانه در رایحه های گوناگونی به فروش می رسند.

شیوه های پاکسازی ذهن ، باید بدانید پاکسازی ذهن از افکار بد و امواج منفی بر شیوه عملکرد شما بسیار تاثیرگذار خواهد بود. برای همه افراد ممکن است این حالت پیش آید که مایل نباشد به برخی مسائل فکر کنند اما مدام در ذهن خود با آن می جنگند

فال روز 19 فروردین 1399

نحوه انتخاب کرم دور چشم ، پوست دور چشم به دلیل ظرافت و حساسیتی که دارد بیشتر در معرض چروک و افتادگی قرار می گیرد، به طوری که با افزایش سن این نواحی زودتر از سایرنقاط پوست دچار فرسودگی می شوند.