Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

کت و شلوار دخترانه، کت و شلوار فقط مختص آقایان نیست، بلکه خانم ها نیز می توانند در انواع اسپرت و مجلسی از پوشیدن کت و شلوار لذت ببرند. اتفاقا، طرح ها و مدلهای کت و شلوار زنانه، بسیار بیشتر از کت و شلوار مردانه است. مثلا کت با شلوار پاچه گشاد راسته و دمپا و.. اینها مواردی است که خانم ها را، در انتخاب کت و شلوار مناسب سر در گم می کند. و همچنین خانم ها می توانند رنگ های بیشتری را برای انتخاب، در نظر بگیرند. چرا که آقایان اکثرا از یک طیف رنگی  و از رنگ های خنثی مانند طوسی، سورمه ای،کرم، سفید و سیاه استفاده می کنند. اما خانم ها از همه رنگ ها می توانند استفاده کنند.

تیپ اسپرت بهاره دخترانه، خوشتیب بودن و شیک بودن، خیلی هم سخت نیست. کافیست مدهای روز را، بدانید و ترتیب ست کردن آنها را، بیاموزید. البته منظور این نیست که، تابع مطلق مد باشید، گاهی ممکن است لباسی مد باشد و اصلا مناسب شما نباشد و گاهی برعکس.

شال و روسری سال 98 چی مده؟، شال و روسری در میان بانوان ایرانی، جایگاه ویژه ای دارد. هرگز برهنگی در میان ایرانیان، مرسوم نبوده و مورد نکوهش قرار گرفته، حتی ملکه ها در دوران باستان، در ایران یک چادر کوتاه که مانند روسری های قواه دار امروزیست، سر می کرده اند. که دارای نقش و نگار فراوان هم بوده اند. جنس این شالها عموما ابریشم خالص بوده و دارای نقش و طرح های بسیار زیبا و اسلیمی بوده اند.

مراقبت های پوستی در فصل بهار، مراقبت های پوستی در فصل بهار به ویژه ایام عید، بسیار مورد توجه خانم ها و آقایان است. در این ایام همه به دنبال شادابی و زیبایی پوست خود هستند. در این مقاله به تعدادی ماسک و روش های مراقبت از پوست میپردازیم.

مدل مانتو بهاری، مدل مانتو یکی از اصلی ترین پوشش های زنان، بویژه زنان ایرانی است، که پوشش تقریبا کاملیست. که بسته به انتخابتان باعث می شود اندام شما را ، بهتر و یا بدتر نشان دهد. پس در انتخاب مانتو، به ویژگی های اندام خود ( کوتاه یا بلند بودن، چاق یا لاغر بودن) دقت نمایید. تا از پوشیدن آن مانتو معذب نباشید.

نوروز 98 کجا بریم؟، خیلی از افرادی که ساکن تهران هستند، دوست دارند برای گذران تعطیلات عید به جایی خارج از تهران مسافرت کنند در صورتی که در خود شهر تهران و یا شهرستان های آن جاذبه های گردشگری زیادی اعم از مکان های تاریخی، مذهبی، تفریحی و نیز جاذبه های طبیعت گردی فوق العاده ای وجود دارد. در ادامه تعدادی از این جاذبه ها را، به اختصار توضیح خواهیم داد:

بهترین آرایش بهاری مناسب موهای پرکلاغی، رنگ پر کلاغی، از رنگ موهای پر طرفدار درمیان خانم هاست. که درخشندگی و جذابیت خاصی به چهره میدهد. بهار، فصل نو شدن است و همه ما انسانها دوست داریم با تغییر زیبای طبیعت، ما هم تغییراتی در صورت و پوشاک و زندگی خود ایجاد کنیم. اگر به دنبال رنگ کردن موهای خود، هستید و می خواهید با همه مدل آرایش سازگار باشد بهتر است، رنگ موهای پر کلاغی را، انتخاب کنید. با بهترین آرایش زیبایی را برای چهره خود خلق کنید.

مدل محبوب لباس شب مادلینگ ها و سلبریتی ها، همه انسان ها، خصوصا بانوان دوست دارند در همه مجالس، خوشتیپ و زیبا به نظر برسند. چرا که آنها با این کار، اعتماد به نفس بیشتری دارند و در برقراری ارتباط با دیگران بهتر عمل می کنند.
و در ضمن هر لباسی که انسان  به تن می کند، معرف سلیقه و نوع شخصیت اوست و در نگاه اول، باعث قضاوت درست یا نادرست در مورد فرد می شود، پس سعی کنید همیشه لباسی بر تن کنید که شخصیت و هویت شما را، زیر سوال نبرد.

رنگ مرجانی زنده و آرایش های مناسب آن، رنگ مرجانی، رنگ منتخب سال 2019 است که هر ساله توسط موسسه پنتون ( به معنی تمامی رنگ ها) انتخاب می شود. این موسسه از سال 2000 تاکنون، شروع به انتخاب یک رنگ خاصی، به عنوان رنگ سال کرده است و در روز 6 دسامبر برابر با تاریخ 15 آذر 97 رنگ سال را، برگزیدند.

گذران ایام عید بر اساس تیپ شخصیتی، تعطیلات عید، طولانی ترین اوقات فراغت برای ما ایرانی هاست. اما خیلی از افراد، از تعطیلات لذت نمیبرند. شاید دلیل آن این باشد که، در آداب و رسوم ما تعطیلات عید در درجه اول به دید و بازدید و بعد به مسافرت، آن هم فقط با خانواده میگذرد. این طرز گذران تعطیلات برای درصدی از افراد و مخصوصا جوان ها، ناخوشایند و کسل کننده است و ممکن است بعضی هایشان جایگزین دیگری هم، برای پر کردن اوقات فراغت نداشته باشند. اشخاص، وقتی بیشتر از اوقات فراغتشان لذت میبرند که با شخصیت آنها، هماهنگ باشد. تیپ های شخصیتی درونگرا و برونگرا هر کدام به شکلی متفاوت، میخواهند از تعطیلات استفاده کنند.