Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

برای رسیدن به موفقیت چه باید کرد ؟

By امیر ایلخانی شهریور 08, 1397 332 0
برای رسیدن به موفقیت چه باید کرد برای رسیدن به موفقیت چه باید کرد

سالم زندگی کنید ، برای اینکه موفق شود پیش از هر چیز باید تنی سلامت داشته باشید . هنگامی که به خدتان نمی اندیشید یعنی اینکه قید موفقیت را زده اید . کار ساده ای نیست که بخواهید به یکباره نوع خورد و خوراک خود را دگرگون کنید و یا دل به ورزش بدهید به همین دلیل باید آرام آرام پا به میدان بگذارید و فعالیت فیزیکی را آغاز کنید . بهتر است به دنبال خوراکی های سالم باشید هر چند پیداکردنشان کار ساده ای نیست .


 هدف های بلند مدت را دنبال کنید:


اگر شما دچار هدف های کوتاه مدت شوید خود به خود عادت های کوتاه مدت هم به سراغ شما می آیند . برای ننمونه اینکه بخواهید ورزش کنید تا دیگران شمما را دوست داشته باشند و یا تندرست باشید تفاوت وجود دارد .


 رویاهای کوچک را کنار بگذارید:


هرگز نباید خودتان را در برابر دنیا کوچک نشان دهید و یا با دست خالی جلو بروید زیرا تنها کسی که زیان می بیند خود شما هستید و می نشینید و نگاه می کنید که دیگران چگونه گام های بلند بر می دارند و بالا می روند و شما تنها یک بیننده خواهید بود . نباید فرصت های بزرگ را از دست داد و نباید به بهانه ترس وارد آن ها نشد . دنیا هرگز منتظر کسی نمی ماند و این شما هستید که باید به آن برسید .


 بهانه جویی نکنید:


اینکه چه ورقی دست شما می آید اهمیتی دارد بلکه مهم این است که شما چگونه با آن ها بازی می کنید . آدم های موفق برد و بخت را خودشان گدن می گیرند و نمی شینند تا برای گذشته بهانه تراشی کنند . همین که فکر کنید سرنخ همه جریان ها دست خودتان است سبب می شود زندگی جذاب تری داشته باشید و تلاش خود را افزون کنید .


 فکر پیشرفت یک شبه را از خود دور کنید: هرگز نمی توان یک شبه راه ها رو گذراند و این شدنی نیست و افسانه ای است در ذهن مردم . هر کسی را میبینید که پیشرفت کرده یک شبه به این جایگاه نرسیده است و بی گمان تلاش بسیاری برای آن داشته است و هیچ چیز یک شب تا صبح رخ نمی دهد . حتی اگر بیت کویین هم خریده باشید دست کم یک سال زمان برده تا به سود برسید .

Rate this item
(0 votes)
Last modified on یکشنبه, 08 مهر 1397 11:47

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.