Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

تاثیر آموزش آنلاین بر سیستم آموزشی Featured

تاثیر آموزش آنلاین بر سیستم آموزشی تاثیر آموزش آنلاین بر سیستم آموزشی

تاثیر آموزش آنلاین بر سیستم آموزشی ، می توان به جرئت گفت که آموزش آنلاین و حضوری از بسیاری از جهت ها هیچ فرقی با یکدیگر ندارند . دوره های آموزشی آنلاین دقیقا همانند اندازه ی رقیبان کلاس درس حضوری همچنان سخت و آموزنده می باشد .


یکی از بزرگ ترین تفاوت ها بین آموزش آنلاین و حضوری در این می باشد که کلیه ی دانش آموزان در هر جای دنیا ک باشند می توانند بدون بیرون آمدن از خانه در کلاس شرکت نمایند
به شکل کلی مدرسه و یا دانشگاه هایی که برای دانش پذیران خود کلاس آنلاین برگزار می کنند منابع مورد نیاز را معرفی می نماید . چند منبع آنلاین متداول در آموزش های مجازی موجود است که در ادامه قصد داریم آن ها را معرفی کنیم .


کتاب ها و مجلات اینترنتی :


البته که این منابع بیشتر در هر مدل آموزش هم آنلاین و هم حضوری کاربرد دارد و با استفاده از راهنمایی های استاد و یا معلم خود زمان خوبی را برای خواندن و یاد گیری مفاهیم درسی را پیدا بنمایید . اما خوبی اصلی استفاده از کتاب های اینترنتی این می باشد که آن ها قابل حمل می باشند و این امکان را به شما می دهند که هر کجا که رفتید بتوانید به آسانی درستان را بخوانید .


ویدئو های تدریس اساتید :


در برخی اوقات تماشا نمودن ویدئو های ظبط شده ای از تدریس اساتید ، تنها راه چاره ی اصلی یادگیری حجم زیادی از اطلاعات در مدت زمان خیلی کم است . ویدئو های تدریس اساتید قسمتی از غیر قابل جداشدن از آموزش دانشگاهی آنلاین به حساب می آید . بهتر می باشد که در حین نگاه کردن به این ویدئو ها یادداشت برداری کنید . چون کمک می کند تا در زمان امتحانات نهایی ، درس ها را بهتر و آسان تر دوره کنید و همینطور برای انجام دادن تکالیف درسی خود آمادگی بیشتری را برخوردار باشید .


جلسه های بحث و گفتگ و گو :


از بزرگ ترین چالش هایی که آموزش آنلاین با آن روبرو است ارتباط رو در رو و بحث های حضوری در میان دانشجویان است . که در کلاس های دانشگاهی به آسانی به دست می آیند . برای پر نمودن این موضوع در آموزش آنلاین  از فروم های بحث و بررسی و جلسه های پرسش و پاسخ مجازی به کار برده شود .


تکالیف درسی :


ارزش یابی طبق تکالیف درسی  راهی است که دانش آموزان و دانشجویان از همه بیشتر با آن آشنایی دارند .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.