Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

ترفند های اسنپ چت Featured

ترفندهای اسنپ چت ، اسنپ چت یکی از شبکه های اجتماعی است که محبوبیت فراوانی در سراسر جهان پیدا کرده است، اما در ایران به جهت وجود مشکلات که کاربران با آن مواجهند، به درستی نمی توانند از آن استفاده کنند.

ما در این مقاله قصد داریم در مورد اسنپ چت، روش های برطرف کردن مشکلات اسنپ چت و آموزش استفاده از آن را مطرح کنیم.


اسنپ چت چیست؟


اپلیکیشن اسنپ چت در سال 2011 منتشر شد که صرفا برای ارسال و دریافت تصاویر در گوشی های هوشمند مورد استفاده قرار می گرفت. در سال 2015 از آن بسیار استفاده شد و به قابلیت های آن اضافه گشت .


از اسنپ چت می توان برای ارسال و دریافت تصاویر و همینطور برقراری ویدئو استفاده کرد . این اپلیکیشن از این قابلیت برخوردار است که می توان بر روی آن انواع فیلترها و استیکرهای مختلف اضافه کرد .


راه های برطرف کردن مشکلات ثبت نام:


حتما شما هم در زمان ثبت نام در اپلیکشین اسنپ چت با ارورهایی روبرو شده اید. یکی از ارورهای رایج اسنپ چت، ارور پروکسی است. در واقع این ارور زمانی نمایش داده می شود که کاربران ایرانی در حال استفاده از آن هستند. به همین دلیل کاربران ایرانی برای استفاده از این اپلیکیشن باید آی پی خود را تغییر دهند. به این ترتیب سرور اسنپ چت با دیدن تغییر آی پی شما، دستور می دهد که وی پی ان خود را قطع و ثبت نام خود را شروع کنید. اگر چنین کاری انجام دهید، با ارور اتصال به سرور مواجه می شوید. در واقع مشکل اسنپ، با سرورهایی است که کاربران ابزارهای تغییر آی پی را به شکل پولی خریداری می کنند. اما اگر از ابزارهایی مانند هات اسپات شیلد استفاده شود، ثبت نام بدون هیچ مشکلی انجام می شود.
در صورتی که با استفاده از این روش باز هم با ارور ثبت نام مواجه شدید، باید مراحل زیر را انجام دهید.
1- زبان گوشی خود را به زبان انگلیسی تغییر دهید.
2- وارد منوی تنظیمات گوشی شده و به بخش App بروید. سپس اپ اسنپ چت را پیدا کرده و وارد تنظیمات آن شوید. حال گزینه Clear Cash را پیدا کنید.


تنظیمات اسنپ چت : 


برای ورود به تنظیمات اسنپ چت، انگشت خود را پایین بکشانید و به گزینه تنظیمات بروید. در این مرحله وارد Manager و بعد Additional sevices شوید تا بتوانید به تنظیمات پنهان اسنپ چت دسترسی پیدا کنید. در این قسمت می توانید به ایموجی ها، فیلترها و فلش سلفی دسترسی داشته باشید. همچنین در این قسمت می توانید مصرف اینترنت خود را کم کنید.


تغییر حالت دوربین در زمان ضبط : 


قابلیت تغییر حالت دوربین تنها برای کاربران اندرویدی فعال می باشد و هنگامی که در حال ضبط هستید، می توانید با دو ضربه بر روی صفحه نمایش، دوربین خود را تغییر دهید.


قابلیت اضافه کردن آهنگ : 


اگر بخواهید به فیلمی که با اسنپ ضبط کرده اید موسیقی اضافه کنید، کافی است موسیقی مورد نظر خود را پخش کرده و بعد شروع به ضبط فیلم کنید.

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.