Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

تست بارداری با عسل Featured

تست بارداری با عسل تست بارداری با عسل

تست بارداری با عسل ، امروزه استفاده از روش های قدیمی و خانگی برای تشخیص بارداری بسیار دیده می شود، به طوری که استفاده از این روش ها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است .

یکی از این روش ها، استفاده از عسل است. کافی است که از چند قاشق عسل استفاده کنید تا متوجه هستید که آیا باردار هستید یا نه. در ادامه به چگونگی انجام این تست می پردازیم.


روش انجام تست بارداری با عسل : 


برای انجام تست بارداری با عسل، باید 2 قاشق غذا خوری عسل را با یک لیوان آب سرد مخلوط کرده و قبل از خواب میل کنید. اگر بعد از خوردن این ترکیب در اطراف ناف خود احساس دل درد داشتید، به این معنی است که شما باردار هستید.
لازم به ذکر است که این روش پایه علمی نداشته و فقط به دلیل باورهای عمومی رواج پیدا کرده است. با توجه به اینکه زنان باردار در سه ماهه نخست بارداری نباید از عسل استفاده کنند، و در صورت استفاده ممکن است به دلیل ضعیف بودن سیستم ایمنی بدن، سم بوتولیسم ایجاد کند، استفاده از این روش برای تشخیص بارداری اصلا توصیه نمی شود . چنانچه می خواهید از روش های تشخیص بارداری استفاده کنید ، بهتر است از سایر روش هایی مانند تست بارداری به وسیله سیر، پیاز و ... استفاده کنید ، به این دلیل که این مواد ضرری برای زنان باردار ندارد.
اما به طور کلی نمی توان به این روش ها اطمینان کرد، زیرا نمی تواند شما را به طور قطع به این نتیجه برساند که باردار هستید یا خیر. پس بهتر است برای تشخیص بارداری به پزشک مراجعه کرده و بعد از دادن آزمایش، از باردار بودن خود اطمینان حاصل کنید .

 

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.