Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

درباره اپلیکیشن ایرانی اکسین چنل Featured

By اصلانی فروردين 17, 1399 84 0
درباره اپلیکیشن ایرانی اکسین چنل درباره اپلیکیشن ایرانی اکسین چنل

درباره اپلیکیشن ایرانی اکسین چنل ، این اپلیکیشن ایرانی توانسته است طرفداران بسیاری را به خود جلب کند و آمار بالایی از نظر دانلود از طریق پلی استور دارد.

این اپلیکیشن به عنوان یک برنامه آموزشی در خصوص زبان انگلیسی کاربرد دارد و قادر است بر روی نرم افزارهای موبایلی نصب شود و مورد استفاده قرار بگیرد.


اکسین چنل


زبان انگلیسی از آنجایی که به عنوان زبان رسمی دنیا شناخته شده است، یادگیری آن از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و افراد با گذشت زمان نیاز بیشتری به فراگیری زبان انگلیسی پیدا خواهند کرد. چرا که بسیاری از افراد قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را داشته و یا به دلیل اشتغال در این کشورها به یادگیری زبان می پردازند.


متد اکسین چنل


روش آموزش اکسین چنل بر اساس استانداردهای آموزش اروپا و اتحادیه CEFR می باشد. پس از پایان هر دوره آموزشی شما، مدرک بین المللی آن دوره را دریافت خواهید کرد. برای کار با این اپلیکیشن نیاز به یک دستگاه موبایل هوشمند دارید که بتوانید آن را بر روی گوشی خود نصب کنید. روزانه با صرف 10 الی 15 دقیقه از زمان خود می توانید با استفاده از متد برتر اکسین چنل زبان انگلیسی را به بهترین روش بیاموزید. به کمک این اپلیکیشن می توانید با صرف هزینه ای بسیار کم زبان انگلیسی را توسط اساتید برتر بین المللی به کمک ویدیوهای آموزشی یاد بگیرید. چنانچه مشکلات آموزشی داشته باشید می توانید به صورت آنلاین با معلم خود در میان گذاشته و در آزمون های هفتگی نیز شرکت کنید. اپلیکیشن اکسین چنا تنها اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی مورد تایید انجمن آموزش اروپا به شمار می رود. روش آموزش اکسین چنل به گونه ای است که تمرکز خود را بر روی آموزش مطالب و نکات کاربردی پرداخته و نیازی به فراگیری کلمات کم مصرف و گرامرهای سنگین نیست. پس از پایان هر دوره و کسب موفقیت در آزمون های برگزار شده، مدرک بین المللی سطح مورد نظر را توسط اکسین چنل از انجمن آموزش اروپا دریافت خواهید کرد.


نتیجه پایانی


در نسخه جدید این اپلیکیشن محتوای آموزشی به صورت آفلاین ارائه می شود، تنها کافی است برای پیاده سازی محتوای مورد نظر خود در این اپلیکیشن اینترنت داشته باشید.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on یکشنبه, 17 فروردين 1399 15:04

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.