Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

درباره ی نی نی بان

By پروین ساری ارديبهشت 18, 776 1633 0
درباره ی نی نی بان درباره ی نی نی بان

«نی نی بان» در آذر 1392 با هدف آگاهی بخشی به والدین در مسیر بچه دار شدن و بعد از آن ، راهنمایی در راه فرزند پروری متولد شد .


در طی مسیری که تا امروز طی شده ، توجه به خانواده نیز مورد توجه جدی تر واقع شده ، چرا که فرزند در کانون آن تعریف می شود و چند و چون وضعیت خانواده به عنوان کیفیت زمینه های رشد او بسیار قابل تامل است .
«نی نی بان» سعی می کند نیازهای اطلاعاتی و فرهنگی خانواده ها را به کمک مخاطبانش درک کند و بعد ، برای تولید و ارائه محتوای درخور شأن مخاطبان ، همه تلاش خود را به انجام برساند .
توسعه این محصول خانواده محور ایجاب می کرد اپلیکیشنی قدرتمند را به آنها عرضه کند که این اتفاق نیز در زمستان 1393 افتاد . حالا گروه محتوایی «نی نی بان» در تعامل بی واسطه ، نیازهای مخاطب را از سوالات متداول و تخصصی گرفته تا سفارش تولید مطلب با موضوعات مختلف دریافت می کند و نتیجه ای درخور را برای ایشان تدارک می بیند ؛ در مسیر تولید هم فقط دو چیز برایش مهم است : اول دقت و دومی سرعت .
چشم انداز «نی نی بان» این است که در روزهای نزدیک ، مرکز دریافت اطلاعات خانواده ها بشود . از همین رو در قدم اول ، بسته های موضوعی را تدارک دیده که در هر کدام از آنها سعی می کند به جوانب مختلف موضوعات مهم زندگی مخاطبانش در یک بسته اطلاعاتی خاص بپردازد .
امید موفقیت بیشتر «نی نی بان» به یاری خدا و هدایت مخاطبان صمیمی است .

Rate this item
(36 votes)
Last modified on چهارشنبه, 10 مرداد 1397 13:37

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.