Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

درباره ی گراد

By پروین ساری مرداد 07, 1397 1192 0
درباره ی گراد درباره ی گراد

 با هدف تولید انواع پوشاک مردانه تاسیس شد. این شرکت همواره سعی در ارتفاء سطح کیفی و کمی محصولات خود 0731شرکت گرادآفرین در سال مطابق با استانداردهای روز دنیا دارد.  دست کت و شلوار و ایحاد اشتغال مستقیم 001111 مترمربع و با ظرفیت تولید سالانه  0311 کارخانه گرادآفرین به وسعت 0737در اسفندماه   نفر در شهرک صنعتی نصیرآباد آغاز به کار نمود .

011 برای در این کارخانه تمامی مراحل از طراحی تا تولید نهایی به صورت تمام خودکار و با تجهیزات  پیشرفته ای تحت دانش فنی شرکای برتر داخلی و جهانی انجام می شود. گراد با اندیشه ای بلند و با استفاده از علوم روز همواره در تلاش است تا بهترین محصول و بالاترین کیفیت را به مشتریان خود عرضه نماید. گروه راهبردآتی دانا
، مدیران شرکت گرادآفرین با انجام فرآیند مهندسی مجدد سیستم و در راستای چابک سازی سازمان، 10با گسترش فعالیت های شرکت، در سال فعالیتهای شبکه فروشگاهی خویش، اعم از تامین و فروش را به گروه راهبردآتی دانا واگذار نمودند.
 نقطه فروشگاهی در تهران و شهرستان ها عرضه کننده سبد کامل پوشاک آقایان از جمله 01امروز نشان تجاری گراد زیر نظر گروه رابردآتی دانا با کت و شلوار، کت تک، شلوار تک، پیراهن، تیشرت، کیف، کفش، کمربند و... بوده و آماده ارائه محصولات و خدمات به مشتریان است. آرمان گراد گراد خلق ارزش و تامین رضایت مشتریان را از طریق ارائه محصولاتی با کیفیت برتر، متنوع در طرح و اندازه، هماهنگ با نیاز روز و با قیمت مناسب  شایستگی ها و ارتقاء  ، جستجو می کند و برای دستیابی بدان، از یک سو با ایجاد شرایط مطلوب کاری فرصت لازم را برای کسب مهارت های بروز کیفیت زندگی کارکنانش را از طریق تامین خواسته های مادی و معنوی ایشان به وجود می آورد و از سوی دیگر روابطی پایدار با مشتریان و تامین کنندگان، برقرار و حفظ می نماید. رعایت نظم،  شایسته سالاری، احترام به کرامت انسانی و صداقت از جمله باورهای گراد است.  

Rate this item
(17 votes)
Last modified on دوشنبه, 08 مرداد 1397 17:06

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.