Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

راه هایی برای کاهش درد قاعدگی Featured

راه هایی برای کاهش درد قاعدگی راه هایی برای کاهش درد قاعدگی

راه هایی برای کاهش درد قاعدگی ، ایا شما دوران قاعدگی پر دردی دارید ؟ بسیاری از بانوان چند روز و در طول دوران قاعدگی از درد رنج می برند . عادت ماهیانه معمولا با حالت تهوع ، سر درد ، سرگیجه ، بی حالی و ناراحتی همراه می باشد .

اگر از دردهای دوران قاعدگی رنج می برید، در ادامه مطلب ما را همراهی کنید .


7 راه طلایی برای کاهش درد قاعدگی  : 


1-دارچین:


دارچین مسکن خوبی برای رفع درد های دوران قاعدگی می باشد . نوشیدن یک هات چاکلت با دارچین می تواند به رفع درد انقباض های شکمی کمک کند .


2- شکلات تلخ :


مصرف شکلات برای رفع گرفتگی عضلات بسیار موثر می باشد. با خوردن شکلات عضلات سریعا آزاد می شوند .


3- زنجبیل:


زنجبیل به شما انرژی می دهد و باعث می شود درد کمتری را حس کنید. مقداری عسل، آبلیموو زنجبیل را به آب جوش اضافه و میل کنید. خوردن این نوشیدنی انقباضات را کاهش می دهد و به درمان درد های قاعدگی کمک می کند.


4- ماساژ روغن ها:


با استفاده از روغن های گیاهی مثل مریم گلی، اسطوخودوس و... می توانید نواحی دردناک را ماساژ داده و درد را تسکین دهید. ماساژ با روغن ها می تواند گردش خون را بالا برده و درد را کم کند.


5- نوشیدن آب:


نوشیدن زیاد آب می تواند درد قاعدگی را کاهش دهد. اگر شما در دوران قاعدگی آب گرم مصرف کنید گرفتگی عضلات رفع و با افزایش گردش خون درد کاهش می یابد.


6- رازیانه:


یک قاشق چای خوری از دانه های رازیانه را به یک فنجان آب جوش اضافه کنید. اجازه دهید این محلول 5 دقیقه حرارت ببیند. بعد از 5 دقیقه یک قاشق چای خوری عسل به این نوشیدنی اضافه کرده و میل کنید.


7- جعفری:


یک چهارم فنجان جعفری تازه را داخل یک لیوان آب جوش بریزید و بعد از گذشت 5 دقیقه آن را به همراه یک قاشق عسل میل کنید. این چای را می توانید از سه روز قبل از قاعدگی، دو بار در روز مصرف کنید. نوشیدن این چای به صورت داغ تاثیر بیشتری دارد.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on سه شنبه, 22 مهر 1399 10:59

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.