Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

روش هایی برای استحکام رابطه عاشقانه

By امیر ایلخانی شهریور 04, 1397 373 0
روش هایی برای استحکام رابطه عاشقانه روش هایی برای استحکام رابطه عاشقانه

رمزهای عشق را می توان پذیرش و قدردانی دانست . هنگامی که در یک رابطه هستید باید آگاهن پیش بروید اما تلاش نکنید روی فرد مورد نظر کنترل اعمال کنید . درست انگار در طبیعت هستید برای نمونه هرگز نمی توان از یک درخت سیب خواست که هلو بدهد و باید رابطه همان گونه که هست بپذیریم .


همه رابطه ها بالا و پایین دارند:


همان گونه که حال ما همیشه یکسان نیست و گاهی ممکن است دچار فراز و نشیب شویم  از یک رابطه همیشه انتظار خوب بودن داشته باشید . هنگامی که با یک نفر وارد رابطه می شوید باید بدانید این یک جاده ناهموار است .


ما بودن را فراموش نکنید:پژوهشگران می گویند زوج هایی که از واژه ما به جای من استفاده می کنند نسبت به کسانی که من را به کار می برند شادتر و سرزنده تر هستند و رابطه آرام تری دارند . ما شما را وارد یک رابطه عاشقانه می کند و حس خوشایندی را ایجاد می کند و حس همکاری میان افراد به وجود می آید .


رابطه را تازه نگه دارید:


رابطه هنگامی که طولانی مدت است این ویژگی را دارد دو نفر شناخت خوبی به هم پیدا می کنند اما جنبه منفی که دارد از میان رفتن تازگی آن است . شما باید تلاش کنید رابطه را زنده و پویا نگه دارید اینن هیجان را افزون تر کرده و ایجاد هیجان خواهد کرد .


بازگوش باشید:


همه افراد هر سنی هم که داشته باشند بازی کردن را دوست دارند پس با هم بازی کنید . دست به شوخی و خنده بزنید و با فراموش کردن پیرامون خوشحال باشید .


محبت را فراموش نکنید:


پژوهش ها نشان داده محبت اگر فیزیکی باشد بسیار کارآمد خواهد بود زیرا این کار هورمون های را در بدن ترشح می کند که فشار خون را پایین آورده و فرد را خوشحال می کد .


روی نقاط مثبت تمرکز کنید:

به جای اینکه به دنبال نقطه های سیاه و منفی بروید نقطه های مثبت را پیدا کرده و پررنگ کنید . حتی اگر مشکلی وجود دارد با نگاه مثبت به آن بنگرید برای نمونه به فردی که شلخته است بگویید نمی دانی اگر به خانه بیایم و خانه مرتب باشد بسیار خوشحال خواهم شد .

Rate this item
(0 votes)
Last modified on دوشنبه, 09 مهر 1397 10:39

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.