Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

روش های درست شستن لباس های مشکی Featured

روش های درست شستن لباس های مشکی روش های درست شستن لباس های مشکی

روش های درست شستن لباس های مشکی ، لباس های مشکی معمولا بعد از چند بار شستن بور می شوند و جلوه اولیه خود را از دست می دهند. لست مد در این مقاله قصد دارد که روش هایی را به شما بیاموزد تا با استفاده از آنها از بوری لباس های مشکی جلوگیری کنید.


شستن لباس های مشکی با دست : 


یکی از راه های جلوگیری از بور شدن لباس های مشکی این است که آنها را با آب سرد و با دست بشویید. آب گرم باعث می شود که رنگ زودتر از روی پارچه رفته و همینطور بافت آن را شکننده می کند.


شستن کمتر لباس های مشکی : 


با هر بار شستن لباس های مشکی، آنها بورتر می شوند. برای جلوگیری از بور شدن لباس های مشکی بهتر است که آنها را در صورت نیاز بشویید. برای از بین بوی عرق نیز می توانید از اسفنج خیس استفاده کنید. اگر لکه ای بر روی لباس ایجاد شد، فقط آن را لکه گیری کنید و به طور کامل آن را نشویید.


خواندن لیبل لباس مشکی قبل از شستن : 


قبل از اینکه لباس مشکی را بشویید، به لیبل آن توجه کنید. باید بدانید که آیا می توان آن را در ماشین لباسشویی انداخت یا خیر.


نکات شستن لباس های مشکی: 

 


اگر می خواهید که لباس ها را با ماشین لباسشویی بشویید، بهتر است که آنها را پشت و رو کنید. به این ترتیب رنگ لباس ها کمتر از بین می رود.


شستن لباس های مشکی با هم : 


شستن لباس های مشکی با هم باعث می شود در صورتیکه رنگ ها با هم ترکیب شوند، به جهت اینکه لباس با رنگ دیگری وجود ندارد، امکان ترکیب شدن رنگ ها با هم نیست.


شستن لباس های مشکی در زمان کم : 


به جهت اینکه لباس ها بور نشده و عمرشان هم بیشتر شود، بهتر است که در مدت زمان کوتاهی آنها را بشویید.


انتخاب شوینده مناسب : 


اگر برای شستشوی لباس های مشکی از شوینده مناسب استفاده نکنید، باعث می شود که لباس ها بورتر شوند. اگر از پودر استفاده کنید، در صورت درست آب نکشیدن، لکه های سفیدی بر روی آن ظاهر می شود. پس اگر می خواهید لباس های مشکی را با دست بشویید، بهتر است که از مایع ظرفشویی و یا مایع دستشویی استفاده کنید .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.